szukaj w portalu Rynek i Sztuka MENU

Kolekcja Galerii Korekta w Noc Muzeów

11.05.2016

Aktualności, Polska: aukcje, Wystawy, Wystawy: Polska

W warszawskiej Galerii Korekta podczas tegorocznej Nocy Muzeów otwarta zostanie wystawa prezentująca prace z kolekcji zgromadzonej w latach 2009 – 2015. Wystawa potrwa do 22 czerwca. 

Na wystawie zobaczymy wybitnych przedstawicieli sztuki współczesnej – Romana Opałki, Stanisława Fijałkowskiego, Jana Berdyszaka, Eugieniusza Markowskiego, Dariusz Mląckiego, Barbary Szubińskiej, Urszuli Ślusarczyk, Bartka Jarmolińskiego, Wojtka Zubali, Ewy Pełki ,Koji Kamoji i wielu innych.

Galeria Korekta została założona przez artystę malarza Dariusz Mląckiego w grudniu 2009.W ciągu pięciu lat zaprezentowała ponad 40 wystaw indywidualnych i 10 zbiorowych w obszarze malarstawa , instalacji, fotografii.
W ciągu tych pięciu lat powstała kolekcja sztuki współczesnej. Pierwszymi eksponatami kolekcji były prace dzieci z kółka plastycznego prowadzonego przez Ewę Bielińską, które w pierwszą Noc Muzeów przyniosły do galerii w prezencie dwie swoje prace .

Wystawa Kolekcji Galerii Korekta
Czas trwania:
14 maja – 22 czerwca
Miejsce: Galeria Korekta, ul. Mazowiecka 11, Warszawa

 

LOGO RiSi

szukaj wpisów które mogą Cię jeszcze zainteresować:

Dodaj komentarz:

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Magazyn

Kursy online

Odwiedź sklep Rynku i Sztuki

Zobacz nasze kursy Zobacz warsztaty o sztuce

Zapisz się do naszego newslettera

Zapisując się na newsletter zgadzasz się z regulaminem portalu rynekisztuka.pl Administratorem danych osobowych jest Media&Work Agencja Komunikacji Medialnej (ul. Buforowa 4e, p. 1, p-2-5, 52-131 Wrocław). Podanie danych jest dobrowolne. Zgoda na otrzymywanie informacji handlowych może zostać wycofana w każdym czasie. Więcej informacji na temat danych osobowych znajduje się w Polityce prywatności.