szukaj w portalu Rynek i Sztuka MENU

Wystawa prac Wojciecha Brewki „My” w officyna art&design podczas Nocy Muzeów

11.05.2016

Aktualności, Polska: wydarzenia, Wystawy, Wystawy: Polska

14 maja w Noc Muzeów, o godzinie 19:00 warszawska galeria sztuki i designu officyna art & design zaprasza na wernisaż wystawy malarstwa Wojciecha Brewki pt. „My”. Wystawa obejmie prace ukazujące obserwacje artysty nt. ludzi oraz relacji międzyludzkich i zmian w nich zachodzących. 

Autor pokaże też fragment swojego świata – przełomowe wydarzenia, jakie miały miejsce w jego życiu na przestrzeni ostatnich kilku lat. Kuratelę nad wystawą objęła Anita Wolszczak, historyk sztuki i założycielka Domu Aukcyjnego Art in House.

Wystawa potrwa do przyszłego czwartku 19 maja.

Patronować temu wydarzeniu będą: Dom Aukcyjny Art in House, Portale: Rynek i Sztuka, Mówią na Mieście oraz Art Imperium, Kwartalnik Artysta i Sztuka, Magazyn Hiro oraz Radio Zet Chilli. Organizację wystawy wesprą: GRAFpoint Agencja Reklamowa, AdNext oraz STUDIO CZARNOBYL.

Galeria officyna art & design założona w czerwcu 2015 r. przez Wojciecha Brewkę i Tomasza Skwarka, powstała z pasji do sztuki, do jej tworzenia, podziwiania i chęci dzielenia się nią z innymi. Najważniejsze cele galerii to: promocja sztuki najwyższej jakości, szeroki wachlarz wydarzeń artystycznych, przyjazna atmosfera oraz satysfakcja Klientów. Galeria zrzesza wokół siebie młodych, obiecujących artystów, a organizowane w niej wydarzenia obejmują indywidualne i zbiorowe wystawy malarstwa, fotografii, instalacji i wzornictwa użytkowego, a także warsztaty, wykłady i happeningi. Marzeniem jej twórców jest, by stała się jednym z ulubionych miejsc pasjonatów sztuki na kulturalnej mapie Warszawy.

Galeria mieści się w Al. Jerozolimskich 107.

 

LOGO RiSi

szukaj wpisów które mogą Cię jeszcze zainteresować:

Dodaj komentarz:

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Magazyn

Kursy online

Odwiedź sklep Rynku i Sztuki

Zobacz nasze kursy Zobacz warsztaty o sztuce

Zapisz się do naszego newslettera

Zapisując się na newsletter zgadzasz się z regulaminem portalu rynekisztuka.pl Administratorem danych osobowych jest Media&Work Agencja Komunikacji Medialnej (ul. Buforowa 4e, p. 1, p-2-5, 52-131 Wrocław). Podanie danych jest dobrowolne. Zgoda na otrzymywanie informacji handlowych może zostać wycofana w każdym czasie. Więcej informacji na temat danych osobowych znajduje się w Polityce prywatności.