szukaj w portalu Rynek i Sztuka MENU
AM warsztaty Baner Magazyn RiSZ no4

„Tribute to colours” Tomka Sikory w Ney Gallery&Prints – fotorelacja z wernisażu

20.07.2016

Aktualności, Polska: wydarzenia, Wystawy, Wystawy: Polska

7 lipca w warszawskiej Ney Gallery&Prints odbył się wernisaż wystawy fotografii Tomka Sikory, zatytułowanej „Tribute to Colours”. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z wydarzenia, które zgromadziło licznych gości.

Kolory to najpiękniejszy wynalazek stwórcy tego świata. Różnorodność barw przyrody i ludzi daje nam poczucie przebywania w raju.

Przejęty rosnącą ksenofobią i strachem przed innymi kulturami z jednej strony i zachwycony niezwykle jaskrawą i graficzną kolekcją ubrań inspirowanych Afryką autorstwa Chi-Chi Ude z drugiej strony, zebrałem grupę ludzi, z którą stworzyliśmy tę książeczkę dedykowaną potędze koloru. Piękne, plastyczne i kolorowe obrazy, które powstały, dedykuję wszystkim, i tym otwartym na świat i tym, którzy się go boją, bo go jeszcze nie znają.

Wystawa fotografii Tomka Sikory w Ney Gallery&Prints potrwa do 31 sierpnia.

Fotografia (góra): Wernisaż wystawy Tomka Sikory „Tribute to Colours” w Ney Gallery&Prints, fot. Krzysztof Obrębski

LOGO RiSi

szukaj wpisów które mogą Cię jeszcze zainteresować:

Magazyn

Magazyn

Czytaj najnowszy numer Magazynu RiSZ online.

Kup magazyn Zobacz inne nasze publikacje

Zapisz się do naszego newslettera

Zapisując się na newsletter zgadzasz się z regulaminem portalu rynekisztuka.pl Administratorem danych osobowych jest Media&Work Agencja Komunikacji Medialnej (ul. Buforowa 4e, p. 1, p-2-5, 52-131 Wrocław). Podanie danych jest dobrowolne. Zgoda na otrzymywanie informacji handlowych może zostać wycofana w każdym czasie. Więcej informacji na temat danych osobowych znajduje się w Polityce prywatności.