szukaj w portalu Rynek i Sztuka MENU

Wystawa przedaukcyjna i XXI STALOWA Aukcja Sztuki Aktualnej

25.08.2016

Aktualności, Polska: aukcje

Galeria STALOWA zaprasza na wystawę przedaukcyjną, która rozpocznie się 2 września.  XXI STALOWA Aukcja Sztuki Aktualnej zaplanowana jest na środę 7 września.

Od 2 września w przestrzeni galerii eksponowane będą prace artystów aukcyjnych prezentujących różnorodne kierunki w malarstwie: realizm, ekspresjonizm abstrakcyjny, surealizm, pop-art, czy op-art. Natomiast w środę, 7 września, o godz. 19.30 w siedzibie Galerii, przy ul. Stalowej 26 oraz na portalu stalowa.onebid.pl odbędzie się XXI STALOWA Aukcja Sztuki Aktualnej, podczas której licytowane będą prace młodych jak również uznanych twórców, prezentowane na wystawie, w bardzo atrakcyjnych cenach wywoławczych.

Zlecenia aukcyjne przyjmowane są pod numerami telefonów 22 380 34 43, kom. 606 864 943, codziennie w godzinach 12:00 – 19:00 lub pod adresem aukcje@stalowa.art.pl

Formularz zlecenia aukcyjnego znajduje się na stronie Galerii STALOWA.

Jeśli chcą Państwo otrzymać katalog aukcyjny do domu, organizatorzy aukcji uprzejmie proszą o mail z adresem pocztowym – aukcje@stalowa.art.pl

Rynekisztuka.pl

portal_rs_adres_www_wb

szukaj wpisów które mogą Cię jeszcze zainteresować:

Dodaj komentarz:

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Magazyn

Kursy online

Odwiedź sklep Rynku i Sztuki

Zobacz nasze kursy Zobacz warsztaty o sztuce

Zapisz się do naszego newslettera

Zapisując się na newsletter zgadzasz się z regulaminem portalu rynekisztuka.pl Administratorem danych osobowych jest Media&Work Agencja Komunikacji Medialnej (ul. Buforowa 4e, p. 1, p-2-5, 52-131 Wrocław). Podanie danych jest dobrowolne. Zgoda na otrzymywanie informacji handlowych może zostać wycofana w każdym czasie. Więcej informacji na temat danych osobowych znajduje się w Polityce prywatności.