szukaj w portalu Rynek i Sztuka MENU

Relacja z wernisażu wystawy „Surrealizm i Realizm Magiczny” w DESA Unicum

29.08.2016

Aktualności, Polska: wydarzenia

25 sierpnia o godzinie 18.00 w galerii Marszałkowska w siedzibie Desa Unicum odbył się wernisaż wystawy „Surrealizm i Realizm Magiczny”, na którym pojawiło się ponad 150 gości.

Czasem przerażające i mroczne, innym razem bajkowe i radosne prace realistów magicznych składają się na niezwykle oryginalny nurt polskiej sztuki, który zdobył ogromne uznanie za granicą.  Po raz pierwszy tak zróżnicowany i reprezentatywny zestaw prac, znanych na całym świecie artystów, znalazł się na jednej ekspozycji.

Na wernisażu goście mogli nie tylko podziwiać fantazje Wojciecha Siudmaka, Rafała Olbińskiego, Zdzisława Beksińskiego  i innych, ale także poznać i wysłuchać artystów których płótna zawisły w galerii.

Fotografia (góra): Relacja z wernisażu otwarcia wystawy „Surrealizm i Realizm Magiczny”, źródło: DESA Unicum

LOGO RiSi

szukaj wpisów które mogą Cię jeszcze zainteresować:

Dodaj komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Magazyn

Magazyn

Czytaj najnowszy numer Magazynu RiSZ online.

Kup magazyn Zobacz inne nasze publikacje

Zapisz się do naszego newslettera

Zapisując się na newsletter zgadzasz się z regulaminem portalu rynekisztuka.pl Administratorem danych osobowych jest Media&Work Agencja Komunikacji Medialnej (ul. Buforowa 4e, p. 1, p-2-5, 52-131 Wrocław). Podanie danych jest dobrowolne. Zgoda na otrzymywanie informacji handlowych może zostać wycofana w każdym czasie. Więcej informacji na temat danych osobowych znajduje się w Polityce prywatności.