szukaj w portalu Rynek i Sztuka MENU
KURSY ONLINE DUŻY

14. Warszawskie Targi Sztuki – KONKURS

06.10.2016

Aktualności, Magazyn

Od  14 do 16 października, w Arkadach Kubickiego Zamku Królewskiego w Warszawie odbędą Warszawskie Targi Sztuki. Z tej okazji wspólnie z organizatorami Targów przygotowaliśmy konkurs!

W konkursie do wygrania jest 5 egzemplarzy trzeciego tomu wydawnictwa „Przewodnik po galeriach sztuki. Sztuka inwestowania w sztukę” autorstwa Kamy Zboralskiej – dziennikarki i kuratorki sztuki, a także Przewodniczącej Rady Programowej Warszawskiej Targów Sztuki.


Co zrobić, by wziąć udział w konkursie?

Wystarczy zapisać się do newslettera portalu Rynekisztuka.pl. Następnie odpowiedzieć na 2 pytania konkursowe, które będą przesłane razem z najbliższym newsletterem, czyli 11 października.

Zgłoszenia zawierające 2 odpowiedzi, imię i nazwisko w mailach zatytułowanych: „Konkurs WTS” przyjmujemy do 12 października włącznie pod adresem: redakcja@rynekisztuka.pl Książki otrzyma 5 pierwszych osób, które przyślą wiadomość z poprawnymi odpowiedziami.

Listę laureatów ogłosimy na stronie portalu oraz na Facebooku 13 października.

Powodzenia!

Regulamin konkursu

Portal Rynek i Sztuka

Fot. (góra)  okładka książki, Kama Zbolarska „Przewodnik po galeriach sztuki. Sztuka inwestowania w sztukę” , tom 3.

źródło: materiały organizatora

Rynekisztuka.pl

portal_rs_adres_www_wb

szukaj wpisów które mogą Cię jeszcze zainteresować:

Dodaj komentarz:

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Magazyn

Kursy online

Odwiedź sklep Rynku i Sztuki

Zobacz nasze kursy Zobacz warsztaty o sztuce

Zapisz się do naszego newslettera

Zapisując się na newsletter zgadzasz się z regulaminem portalu rynekisztuka.pl Administratorem danych osobowych jest Media&Work Agencja Komunikacji Medialnej (ul. Buforowa 4e, p. 1, p-2-5, 52-131 Wrocław). Podanie danych jest dobrowolne. Zgoda na otrzymywanie informacji handlowych może zostać wycofana w każdym czasie. Więcej informacji na temat danych osobowych znajduje się w Polityce prywatności.