szukaj w portalu Rynek i Sztuka MENU

ZIEMOWIT FINCEK – Świętej Pamięci w Kosmosie – fotorelacja z wystawy

03.11.2016

Aktualności, Polska: wydarzenia

Najmłodszy z artystów w mia ART GALLERY, Ziemowit Fincek, na kolejnej już wystawie indywidualnej, która rozpoczęła się 29 października i potrwa do 10 listopada prezentuje swój dorobek.

Osobiste doświadczenia, ciągłe poszukiwanie własnej drogi artystycznej, a przy tym znaki i gesty artystycznie rozpoznawalne i tematy ważne, dotykające człowieka i jego przynależności  – to Ziemowit i jego podróżowanie. Porozrzucane w galerii kolorowe płótna, zaskakująco kształtem przypominające wieka trumien, twarze jak zgniecione w dłoniach kulki zeschniętego siana, nieprzebrane i nieprzeniknione gęstwiny, dziwne postaci, symbole, wartość i pył, pustka i pełnia, kolor i jego brak.

Artysta, któremu udaje się zostawić pole wyobraźni dla widza, po raz kolejny poruszał go i prowokował do wewnętrznego dialogu. Świętej Pamięci w Kosmosie” to wystawa osobista a jednocześnie uniwersalna. 

MIEJSCE:  mia ART GALLERY, ul. św. Mikołaja 61-62, Wrocław.

Fot. (góra) Ziemowit Fincek, „Świętej Pamięci w Kosmosie”, fotorelacja z wystawy, materiały organizatora

Rynekisztuka.pl

portal_rs_adres_www_wb

 

szukaj wpisów które mogą Cię jeszcze zainteresować:

Dodaj komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Magazyn

Magazyn

Czytaj najnowszy numer Magazynu RiSZ online.

Kup magazyn Zobacz inne nasze publikacje

Zapisz się do naszego newslettera

Zapisując się na newsletter zgadzasz się z regulaminem portalu rynekisztuka.pl Administratorem danych osobowych jest Media&Work Agencja Komunikacji Medialnej (ul. Buforowa 4e, p. 1, p-2-5, 52-131 Wrocław). Podanie danych jest dobrowolne. Zgoda na otrzymywanie informacji handlowych może zostać wycofana w każdym czasie. Więcej informacji na temat danych osobowych znajduje się w Polityce prywatności.