szukaj w portalu Rynek i Sztuka MENU
MIĘDZYNARODOWY RYNEK SZTUKI

Wrocławski Salon Sztuk Pięknych – mia ART GALLERY

07.12.2016

Aktualności, Polska: wydarzenia

Niemal 100 dzieł piętnastu różnych, wspaniałych artystów wrocławskich nawiązuje zaskakujący dialog współpracując ze sobą w niezwykłej ekspozycji w mia ART GALLERY na Dworcu Głównym PKP we Wrocławiu.

Gotowe kolekcjonerskie zestawy, manifesty i smaczki, zachwycające niecodzienne spotkania. Od wielkich dzieł, po maleńkie szkice i notatki artystyczne, od klasyków po młodych. Do 20 grudnia potrwa wystawa  wrocławskich artystów, na której można sprawdzić jak fantastycznie wspierają się wzajemnie wilki Anny Malickiej- Zamorskiej z energetycznym malarstwem Zdzisława Nitki, czy odkryć w jak niezwykły sposób podgląda się medytacyjne prace Konrada Jarodzkiego poprzez wnętrza niespokojnych rzeźb ceramicznych Katarzyny Koczyńskiej – Kielan. Marzycielskie klimaty jakie łączą malarstwo Wojtka Kielara z ceramiką Krystyny Cybińskiej stanowią wyjątkowe połączenie, a energia prac Józefa Hałasa i mocna narracja Natalyi O., czy Anny Kołodziejczyk spaja całość w ciekawą kompozycję. Prezentowane są również  najnowsze prace malarstwa i rzeźby Piotra Bukiewicza i Michała Marka. Niezwykłym w swej precyzji prace Renaty Bryjanowskiej oglądane przez pryzmat spektakularnych rzeźb form ceramicznych Bożeny Sacharczuk dopełniają witalność Rafała Chojnowskiego, czy wydrapywane kolory Lva Sterna.

 

Wystawę można oglądać: od 12 do 17 w dni powszednie, od 12 do 16 w weekend.

ART MAIN STATION by mia

Dworzec Główny PKP we Wrocławiu

ul. J. Piłsudskiego 105

fot. (góra) Anna Malicka Zamorska, Wilk Niebieski, 2015,  

źródło: materiały organizatora

Rynekisztuka.pl

portal_rs_adres_www_wb

 

szukaj wpisów które mogą Cię jeszcze zainteresować:

Dodaj komentarz:

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Magazyn

Kursy online

Odwiedź sklep Rynku i Sztuki

Zobacz nasze kursy Zobacz konsultacje dla artystów

Zapisz się do naszego newslettera

Zapisując się na newsletter zgadzasz się z regulaminem portalu rynekisztuka.pl Administratorem danych osobowych jest Media&Work Agencja Komunikacji Medialnej (ul. Buforowa 4e, p. 1, p-2-5, 52-131 Wrocław). Podanie danych jest dobrowolne. Zgoda na otrzymywanie informacji handlowych może zostać wycofana w każdym czasie. Więcej informacji na temat danych osobowych znajduje się w Polityce prywatności.