szukaj w portalu Rynek i Sztuka MENU

Konkurs charytatywny – wygraj grafikę Józefa Wilkonia

19.01.2017

Aktualności, Polska: wydarzenia

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie, w którym główną nagrodą jest niesamowita grafika komputerowa autorstwa wybitnego polskiego ilustratora, malarza i rzeźbiarza, Józefa Wilkonia. Wydarzenie organizowane jest w szczytnym celu -połączone jest bowiem z akcją charytatywną. 

KONKURS CHARYTATYWNY

„Podaruj więcej sztuki”
Galeria Sztuki Dostępnej Limited Edition

UWAGA KONKURS!
Kochani, ruszamy z wyjątkowym konkursem połączonym z akcją charytatywną!!!
Do wygrania „Trójka” Józefa Wilkonia – wspaniała grafika z ostatniej serii prac artysty prezentowanych jako „Elektroniczne Impresje Wilkonia”, a także 5 książek „Zbuntowany Elektron” z ilustracjami i autografem artysty. Równolegle możliwość wzięcia udziału we wspaniałej akcji charytatywnej wspierającej leczenie Victorii Komady. Więcej na ten temat: www.victoria-komada.com

O CO CHODZI?

Wystarczy, że kupicie jedną, wybraną przez siebie, dowolną pracę dostępną w naszej Galerii online http://limitededition.pl/ oraz krótko uzasadnicie, dlaczego to właśnie do Was ma trafić „Trójka” Józefa Wilkonia, wysyłając nam je w postaci tekstu na adres: biuro@limitededition.pl. Z przesłanych do nas uzasadnień wybierzemy 6 najlepszych. Z 6 najlepszych, jury (skład jury do wglądu w regulaminie) wybierze jedną, najciekawszą pracę, na którą będzie czekać wyjątkowa nagroda. Pozostałe osoby nagrodzone zostaną książkami „Zbuntowany elektron” wraz z podpisem artysty.

10% Waszego zakupu przeznaczone zostanie na zabieg i leczenie malutkiej Victorii, która urodziła się z wrodzonym brakiem kości piszczelowych i dla której jedyną szansą na samodzielne poruszanie się i normalne życie jest skomplikowana operacja w Stanach Zjednoczonych.

Czas trwania konkursu: 16.01 – 17.02
Rozstrzygniecie konkursu: 20.02

Pełny Regulamin Konkursu oraz zasady uczestnictwa znajdziecie na stronie:
http://limitededition.pl/blog/podaruj-wiecej-sztuki/
http://limitededition.pl/regulamin-podaruj-wiecej-sztuki
POWODZENIA!@ :)

Rynekisztuka.pl

portal_rs_adres_www_wb

szukaj wpisów które mogą Cię jeszcze zainteresować:

Dodaj komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Magazyn

Magazyn

Nowość - Magazyn portalu RynekiSztuka.pl

Pobierz Magazyn Pobierz Raport 2017