szukaj w portalu Rynek i Sztuka MENU

Artystyczny początek 2017 r. w Sopockim Domu Aukcyjnym

20.01.2017

Aktualności, Polska: aukcje

Jak dobrze wkroczyć w nowy rok? Sopocki Dom Aukcyjny proponuje udział w 65 Aukcji Młodej Sztuki! Spośród 80 prac łatwo wybrać dzieła odpowiadające gustom i pragnieniom. Kolekcję wzbogacą, a wnętrza upiększą dekoracyjne prace Joanny Misztal czy Olgi Pelipas, artystek doskonale znanych i docenianych na aukcjach.

Mocne pozycje w katalogu to także artyści debiutujący na aukcjach Sopockiego Domu Aukcyjnego: Urszula Kozieł, Malwina de Brade czy Marta Marszałł.
Nie zawiodły także uznane nazwiska: Alicja Kappa prezentuje łąkowy pejzaż upstrzony czerwienią maków; Janusz Magiera proponuje kolejną pracę z klimatycznego cyklu REVERIE; Mirella Stern nastrojową scenę rodzajową.


Miłośnicy dawnego malarstwa docenią parafrazę w obrazie Sylwii Perczak, ale także warsztat Dariusza Piekuta czy Marii Niekrasowej. Pragnącym koloru i abstrakcji polecamy prace Hanny Rozpary czy Małgorzaty Jastrzębskiej.
Formy przestrzenne warte uwagi to rzeźby Mariusza Dydo i Małgorzaty Kot, a także niezwykle sugestywna praca Gai Lastovjak.
Aukcja odbędzie się w czwartek 26 stycznia 2017, o godz. 19, natomiast wystawa przedaukcyjna już jest otwarta dla zwiedzających w warszawskiej galerii przy Nowym Świecie 54/56.
Wystawa przedaukcyjna od 12 do 26 stycznia (pon.-pt. 11-19, sob. 11-15)
kontakt: Aleksandra Migacz, mlodasztuka@sda.pl, tel. 22 828 96 98 oraz 603 949 004

fot. (góra) Janusz Magiera, Reverie V, 2016, źródło: materiały prasowe organizatora

Rynekisztuka.pl

portal_rs_adres_www_wb

 

 

szukaj wpisów które mogą Cię jeszcze zainteresować:

Jeden komentarz do “Artystyczny początek 2017 r. w Sopockim Domu Aukcyjnym”

  1. Beka z młodej sztuki

    Propozycje idealne na Bekę z młodej sztuki c :

Dodaj komentarz:

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Magazyn

Kursy online

Odwiedź sklep Rynku i Sztuki

Zobacz nasze kursy Zobacz warsztaty o sztuce

Zapisz się do naszego newslettera

Zapisując się na newsletter zgadzasz się z regulaminem portalu rynekisztuka.pl Administratorem danych osobowych jest Media&Work Agencja Komunikacji Medialnej (ul. Buforowa 4e, p. 1, p-2-5, 52-131 Wrocław). Podanie danych jest dobrowolne. Zgoda na otrzymywanie informacji handlowych może zostać wycofana w każdym czasie. Więcej informacji na temat danych osobowych znajduje się w Polityce prywatności.