szukaj w portalu Rynek i Sztuka MENU
AM warsztaty Baner Magazyn RiSZ no4

ARTSHOP Galerii White Space otwarty

24.04.2017

Aktualności, Polska: wydarzenia

ARTSHOP Galerii White Space jest już otwarty. Można w nim znaleźć najnowsze prace, zarówno twórców uznanych, jak też obiecujących artystów młodego pokolenia. Spośród oferowanych prac, publiczność zakupić może dzieła Ivo Nikicia, Weroniki Michalskiej, Wojciecha Ćwiertniewicza, Eweliny Sośniak, Ireneusza Walczaka, Andrzeja Batora, Michała Gątarka, Piotra Kossakowskiego, Agaty Nowosielskiej, Katarzyny Kukuły. 

Duży wybór oryginalnych obrazów i grafik

Galeria White Space Auction uruchomiła nowy portal internetowy poświęcony sztuce najnowszej (www.whitespace.auction).

W nowoczesnym sklepie online można wybrać i nabyć unikalne obrazy spośród ponad 200 dzieł malarstwa utalentowanych młodych twórców. Kolekcja prac jest różnorodna i stale rośnie. Galeria poleca zarówno malarstwo figuratywne jak też abstrakcję, pop art, kolaże, grafikę oraz małe rzeźby.

W selekcji pomagała kuratorka Galerii dr Sztuki Magda Węgrzyn, wspólnie z którą stworzono ciekawą kolekcję współczesnych prac sztuki najnowszej, pasujących do nowoczesnego designu oraz wystroju wnętrz. Każde dzieło to oryginał, sygnowany przez artystę oraz opatrzony Certyfikatem Autentyczności.

Wszystkie prace w ofercie wyróżniają się najwyższą wartością kolekcjonerską. Warto wspomnieć o najnowszej kolekcji Ivo Nikicia, Wojciecha Ćwiertniewicza, Jolanty Johnsson, Ireneusza Walczaka czy też Marka Dzienkiewicza. Obrazy tych twórców gościły w kolekcjach muzealnych oraz były prezentowane w takich galeriach jak w Narodowej Galerii Sztuk Zachęta czy Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski.

Dobra sztuka nie musi być droga

Ceny galeryjne w sklepie online White Space Auction zaczynają się już od 2000 złotych. Dla osób zapisanych do newslettera na www.whitespace.auction galeria przygotowała specjalne oferty i dodatkowe zniżki pozwalające na okazyjne nabycie prac.

Showroom kolekcjonerski

Galeria White Space Auction mieści się w Centrum Kreatywności Targowa w Warszawie (ul. Targowa 56) w zrewitalizowanej kamienicy Mintera z 1867 roku na warszawskiej Pradze. Tutaj mieści się też specjalna przestrzeń wystawiennicza, gdzie przy filiżance kawy można obejrzeć wszystkie prace dostępne online. Warto odwiedzić galerię, aby przyjrzeć się dziełom z bliska, które na żywo robią jeszcze większe wrażenie. White Space Auction na specjalne życzenie klienta umożliwia także wypożyczenie obrazu do domu czy pracy.
Galeria White Space to też aukcje sztuki

Galeria White Space Auction to nowa inicjatywa na kulturalnej mapie Warszawy. Prężnie działająca galeria rozpoczęła działalność od organizowania aukcji sztuki. Już 8 czerwca zaprasza na kolejną licytację ponad 50-ciu dzieł w okazyjnych cenach.

fot. (góra) Wnętrze z obrazem Eweliny Sośniak, źródło: White Space Gallery

Rynekisztuka.pl

szukaj wpisów które mogą Cię jeszcze zainteresować:

Magazyn

Magazyn

Czytaj najnowszy numer Magazynu RiSZ online.

Kup magazyn Zobacz inne nasze publikacje

Zapisz się do naszego newslettera

Zapisując się na newsletter zgadzasz się z regulaminem portalu rynekisztuka.pl Administratorem danych osobowych jest Media&Work Agencja Komunikacji Medialnej (ul. Buforowa 4e, p. 1, p-2-5, 52-131 Wrocław). Podanie danych jest dobrowolne. Zgoda na otrzymywanie informacji handlowych może zostać wycofana w każdym czasie. Więcej informacji na temat danych osobowych znajduje się w Polityce prywatności.