szukaj w portalu Rynek i Sztuka MENU
Baner Magazyn RiSZ no4

Czułość przestrzeni – fotorelacja z wernisażu

12.06.2017

Aktualności, Polska: wydarzenia

W dniu 30 maja 2017 o godzinie 19.00 odbył się wernisaż wystawy „Czułość przestrzeni” w budynku Instytutu Weterynarii w Warszawie, w którym obecnie mieści się siedziba Orkiestry Sinfonia Varsovia.

Przybyłych gości powitali organizatorzy wystawy  Dyrektor Orkiestry Sinfonia Varsovia,  Pan Janusz Marynowski oraz Agnieszka Niedźwiecka, właścicielka galerii sztuki Po Prawej Stronie Wisły.
Wystawa prezentuje prace ośmiu artystów: Tomasza Awdziejczyka, Edyty Dzierż, Anny Kopijer, Piotra Młodożeńca,  Rolanda Piechowskiego, Aleksandry Supińskiej, Karoliny Szeląg oraz Anny Wolskiej, którzy zmierzyli się z tematem „przestrzeń”.

Wystawa pokazuje przestrzeń  zarysowaną kolorem i rytmem, przestrzeń duchową, przestrzeń trójwymiarową w postaci  instalacji, przestrzeń naznaczoną instynktem, stosunkiem wzajemnych relacji w przyrodzie ożywionej.
Do wystawy ukazał się katalog z bardzo ciekawym tekstem Olgi Kłosiewicz, przywołujący różnego rodzaju odniesienia  do opisu i wyobrażeń przestrzeni.

Wystawie towarzyszą wykłady oraz dla dzieci i młodzieży warsztaty z grafiki.

Rynekisztuka.pl

szukaj wpisów które mogą Cię jeszcze zainteresować:

Dodaj komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Magazyn

Magazyn

Czytaj najnowszy numer Magazynu RiSZ online.

Kup magazyn Zobacz inne nasze publikacje

Zapisz się do naszego newslettera

Zapisując się na newsletter zgadzasz się z regulaminem portalu rynekisztuka.pl Administratorem danych osobowych jest Media&Work Agencja Komunikacji Medialnej (ul. Buforowa 4e, p. 1, p-2-5, 52-131 Wrocław). Podanie danych jest dobrowolne. Zgoda na otrzymywanie informacji handlowych może zostać wycofana w każdym czasie. Więcej informacji na temat danych osobowych znajduje się w Polityce prywatności.