szukaj w portalu Rynek i Sztuka MENU
Tchórzewski

Już wkrótce – NOWY Magazyn portalu Rynek i Sztuka

12.09.2017

Aktualności, Magazyn

Sklep rynekisztuka

Już niedługo pojawi się pierwsze wydanie nowego magazynu wydawanego przez Rynek i Sztukę. Znajdą go Państwo w zakładce, która niebawem pojawi się w menu głównym serwisu. Doceniając moc nowoczesnych źródeł komunikacji, a jednocześnie chcąc wpisać się w panujące trendy, zdecydowaliśmy się na wydawanie magazynu kwartalnie w formie elektronicznej. To, co znajdziecie Państwo w poszczególnych wydaniach, będzie rozszerzeniem treści dostępnych na Rynekisztuka.pl.

Sięgnięcie po magazyn będzie idealnym rozwiązaniem dla tych, którzy nie mają szansy na bieżąco śledzić wpisów na portalu. Nasza redakcja dokona selekcji obecnej problematyki, a także wzbogaci ją o nowe atrakcyjne treści. Wśród nich znajdą się: wypowiedzi ekspertów i kolekcjonerów, obszerne wywiady z osobami ze środowiska artystycznego, porady prawne, branżowe artykuły w tematach designu i sztuki, kalendarium wystaw i aukcji na kolejne 3 miesiące i wiele, wiele więcej. Dołożymy też wszelkich starań, aby nasza publikacja stanowiła atrakcyjną formę prezentacji dzieł sztuki i była przyjemna dla wymagającego oka naszych czytelników.

Zależy nam, aby inicjatywa wydawania kwartalnika artystycznego mogła dotrzeć do jak największej liczby zainteresowanych odbiorców, dlatego też będzie on dostępny na naszej stronie do pobrania bezpłatnie. Mamy nadzieję, że tak jak ma to miejsce w przypadku portalu, zasilą Państwo licznie grono odbiorców nowego magazynu.

Do zobaczenia przy lekturze!

Rynekisztuka.pl

szukaj wpisów które mogą Cię jeszcze zainteresować:

Dodaj komentarz:

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Magazyn

Kursy online

Odwiedź sklep Rynku i Sztuki

Zobacz nasze kursy Zobacz konsultacje dla artystów

Zapisz się do naszego newslettera

Zapisując się na newsletter zgadzasz się z regulaminem portalu rynekisztuka.pl Administratorem danych osobowych jest Media&Work Agencja Komunikacji Medialnej (ul. Buforowa 4e, p. 1, p-2-5, 52-131 Wrocław). Podanie danych jest dobrowolne. Zgoda na otrzymywanie informacji handlowych może zostać wycofana w każdym czasie. Więcej informacji na temat danych osobowych znajduje się w Polityce prywatności.