szukaj w portalu Rynek i Sztuka MENU

Już wkrótce – NOWY Magazyn portalu Rynek i Sztuka

12.09.2017

Aktualności, Magazyn

Już niedługo pojawi się pierwsze wydanie nowego magazynu wydawanego przez Rynek i Sztukę. Znajdą go Państwo w zakładce, która niebawem pojawi się w menu głównym serwisu. Doceniając moc nowoczesnych źródeł komunikacji, a jednocześnie chcąc wpisać się w panujące trendy, zdecydowaliśmy się na wydawanie magazynu kwartalnie w formie elektronicznej. To, co znajdziecie Państwo w poszczególnych wydaniach, będzie rozszerzeniem treści dostępnych na Rynekisztuka.pl.

Sięgnięcie po magazyn będzie idealnym rozwiązaniem dla tych, którzy nie mają szansy na bieżąco śledzić wpisów na portalu. Nasza redakcja dokona selekcji obecnej problematyki, a także wzbogaci ją o nowe atrakcyjne treści. Wśród nich znajdą się: wypowiedzi ekspertów i kolekcjonerów, obszerne wywiady z osobami ze środowiska artystycznego, porady prawne, branżowe artykuły w tematach designu i sztuki, kalendarium wystaw i aukcji na kolejne 3 miesiące i wiele, wiele więcej. Dołożymy też wszelkich starań, aby nasza publikacja stanowiła atrakcyjną formę prezentacji dzieł sztuki i była przyjemna dla wymagającego oka naszych czytelników.

Zależy nam, aby inicjatywa wydawania kwartalnika artystycznego mogła dotrzeć do jak największej liczby zainteresowanych odbiorców, dlatego też będzie on dostępny na naszej stronie do pobrania bezpłatnie. Mamy nadzieję, że tak jak ma to miejsce w przypadku portalu, zasilą Państwo licznie grono odbiorców nowego magazynu.

Do zobaczenia przy lekturze!

Rynekisztuka.pl

szukaj wpisów które mogą Cię jeszcze zainteresować:

Dodaj komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Magazyn

Magazyn

Nowość - Magazyn portalu RynekiSztuka.pl

Pobierz Magazyn Pobierz Raport 2017