szukaj w portalu Rynek i Sztuka MENU

Pierwszy numer Magazynu RiSZ już dostępny

20.09.2017

Aktualności, Ciekawostki, Kwartalnik artystyczny

Szanowni Czytelnicy, z radością informujemy, że światło dzienne ujrzał pierwszy numer Magazynu RiSZ wydawany przez portal Rynek i Sztuka.

Jego hasłem przewodnim jest ekspertyza dzieła sztuki. W temacie fałszerstwa, analizy laboratoryjnej i tego, jak jest wykorzystywana w postępowaniu prawnym wypowiedzieli się wybitni specjaliści: Irena Bal, Teresa Maria Pabis oraz Jakub Gładkowski i Kamil Trzaskoś. Znajdziecie też Państwo rozmowy, zarówno o sztuce tworzenia z Janiną Wierusz Kowalską, jak i o jej biznesowym aspekcie z właścicielką Galerii Limited Edition, Iwoną Staroszczyk. W wywiadzie z Jerzym Pierógiem pytamy również o główne aspekty kolekcjonerstwa. Tajniki inwestycji będziemy Państwu przybliżać w stałym cyklu pt. „Zainwestuj w sztukę”. Pomagamy też uzupełnić kulturalne kalendarze, proponując spis najważniejszych planowanych wydarzeń na czas najbliższych trzech miesięcy.

Mamy nadzieję, że tak obszerna dawka Rynku i Sztuki nasyci wszystkich koneserów. Nie pozostaje nam nic innego, jak życzyć Państwu przyjemnej lektury w asyście filiżanki kawy.

Premierowy numer Magazynu RiSZ znajdziecie Państwo tutaj.

Rynekisztuka.pl

szukaj wpisów które mogą Cię jeszcze zainteresować:

Dodaj komentarz:

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Magazyn

Kursy online

Odwiedź sklep Rynku i Sztuki

Zobacz nasze kursy Zobacz konsultacje dla artystów

Zapisz się do naszego newslettera

Zapisując się na newsletter zgadzasz się z regulaminem portalu rynekisztuka.pl Administratorem danych osobowych jest Media&Work Agencja Komunikacji Medialnej (ul. Buforowa 4e, p. 1, p-2-5, 52-131 Wrocław). Podanie danych jest dobrowolne. Zgoda na otrzymywanie informacji handlowych może zostać wycofana w każdym czasie. Więcej informacji na temat danych osobowych znajduje się w Polityce prywatności.