szukaj w portalu Rynek i Sztuka MENU

Fotorelacja z prapremiery sztuki „FRIDA. Życie. Sztuka. Rewolucja”.

01.12.2017

Aktualności, Polska: wydarzenia

Poradnik o rynku sztuki

26 października 2017 roku w Warszawie odbyła się prapremiera sztuki Jakuba Przebindowskiego „FRIDA. Życie. Sztuka. Rewolucja”. Tytułową rolę zagrała Martyna Kliszewska – aktorka i malarka. Jest to pierwszy teatralny projekt inspirowany życiem i twórczością meksykańskiej malarki Fridy Kahlo.


Wśród zaproszonych gości znaleźli się m.in. Ambasador Meksyku w Polsce Alejandro Negrin Munoz, Edward Dwurnik, Marek Kelller, Gosia Baczyńska, Tomasz Ossoliński, Anna Głogowska, Marcin Tyszka, Dorota Kamińska, Krzysztof Tyniec, Dorota Zięciowska, Dorota Goldpoint. Część zdjęć użytych w spektaklu została zrealizowana w oranżeriach Pałacu w Nieborowie Muzeum Narodowego.

Fot. Katarzyna Chmura

Rynekisztuka.pl

Niemczycka Gallery baner duży

szukaj wpisów które mogą Cię jeszcze zainteresować:

Dodaj komentarz:

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

ART KONSULTACJE
Magazyn

Kursy online

Odwiedź sklep Rynku i Sztuki

Zobacz nasze kursy Zobacz konsultacje dla artystów

Zapisz się do naszego newslettera

Zapisując się na newsletter zgadzasz się z regulaminem portalu rynekisztuka.pl Administratorem danych osobowych jest Media&Work Agencja Komunikacji Medialnej (ul. Buforowa 4e, p. 1, p-2-5, 52-131 Wrocław). Podanie danych jest dobrowolne. Zgoda na otrzymywanie informacji handlowych może zostać wycofana w każdym czasie. Więcej informacji na temat danych osobowych znajduje się w Polityce prywatności.