szukaj w portalu Rynek i Sztuka MENU

Fotorelacja z wernisażu wystawy „Abstrakcja” w Galerii STALOWA

07.03.2018

Aktualności, Polska: wydarzenia

1 marca w warszawskiej Galerii STALOWA odbył się wernisaż wystawy zbiorowej, której motywem przewodnim jest abstrakcja.

Do projektu zaproszeni zostali: Magdalena Karwowska, Ireneusz Kopacz, Búi Kristjánsson, Konrad Kwas, Marian Waldemar Kuczma, Sebastian Skoczylas i Walenty Wróblewski. Trzech z nich to uznani twórcy, profesorowie z dużym dorobkiem artystycznym. Pozostali uczestnicy to młodzi, poszukujący nowych form wyrazu malarze. Wystawa ma na celu pokazać aktualne, różnorodne nurty i kierunki w najnowszej odsłonie sztuki nieprzedstawiającej oraz zapoznać odbiorców z wielkim potencjałem, jaki ma ta forma obrazowania.

Ekspozycja jest otwarta dla zwiedzających do 9 kwietnia 2018 r. w godz. 12-19. Galeria STALOWA mieści się przy ul. Stalowej 26 w Warszawie i specjalizuje się w promocji młodych, perspektywicznych twórców. 

fot. (góra) Fotorelacja z wernisażu wystawy „Abstrakcja” w Galerii STALOWA, źródło: materiały prasowe organizatora

Rynekisztuka.pl

szukaj wpisów które mogą Cię jeszcze zainteresować:

Dodaj komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Magazyn

Magazyn

Czytaj najnowszy numer Magazynu RiSZ online.

Kup magazyn Zobacz inne nasze publikacje

Zapisz się do naszego newslettera

Zapisując się na newsletter zgadzasz się z regulaminem portalu rynekisztuka.pl Administratorem danych osobowych jest Media&Work Agencja Komunikacji Medialnej (ul. Buforowa 4e, p. 1, p-2-5, 52-131 Wrocław). Podanie danych jest dobrowolne. Zgoda na otrzymywanie informacji handlowych może zostać wycofana w każdym czasie. Więcej informacji na temat danych osobowych znajduje się w Polityce prywatności.