szukaj w portalu Rynek i Sztuka MENU

Premiera drukowanego Magazynu RiSZ

18.04.2018

Aktualności, Ciekawostki, Kwartalnik artystyczny, Magazyn

Szanowni Państwo!
Z ogromną radością oddajemy w Państwa ręce drugi numer Magazynu RiSZ, który od teraz będzie również ukazywać się w wersji drukowanej.

Pomysł na Magazyn narodził się z naszej pasji do sztuki oraz potrzeby popularyzowania wiedzy na temat budowania własnych kolekcji. Zauważyliśmy, że wśród wydawnictw brakuje pozycji, której treści byłyby interesujące zarówno dla doświadczonych marszandów, jak i galerzystów oraz początkujących kolekcjonerów. Postanowiliśmy wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych czytelników, czego efektem był pierwszy numer Magazynu RiSZ, który ukazał się we wrześniu zeszłego roku. Magazyn spotkał się z ciepłym przyjęciem zarówno ze strony czytelników, jak i galerii. Tak pozytywne opinie skłoniły nas do podjęcia decyzji, aby zdecydowanie rozwinąć ten projekt i wprowadzić na rynek drukowaną wersję Magazynu RiSZ. Obecnie pracujemy nad tym, aby trzeci numer był jeszcze bardziej dopracowany zarówno pod względem merytorycznym, jak i wizualnym.

fot. Mateusz Ilski

 

Drugi numer Magazynu można zamówić wysyłając wiadomość na adres: redakcja@rynekisztuka.pl, w tytule wpisując Magazyn RiSZ. W treści wiadomości proszę zamieści dane do wysyłki oraz ilość zamawianych egzemplarzy.

Do każdego numeru otrzymają Państwo bezpłatnie dostęp do Raportu Rynku Sztuki 2017.

Koszt Magazynu RiSZ wynosi 50 zł plus 10 zł za przesyłkę.

fot. (góra) Mateusz Ilski

Rynekisztuka.pl,

 

szukaj wpisów które mogą Cię jeszcze zainteresować:

Dodaj komentarz:

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Magazyn

Kursy online

Odwiedź sklep Rynku i Sztuki

Zobacz nasze kursy Zobacz konsultacje dla artystów

Zapisz się do naszego newslettera

Zapisując się na newsletter zgadzasz się z regulaminem portalu rynekisztuka.pl Administratorem danych osobowych jest Media&Work Agencja Komunikacji Medialnej (ul. Buforowa 4e, p. 1, p-2-5, 52-131 Wrocław). Podanie danych jest dobrowolne. Zgoda na otrzymywanie informacji handlowych może zostać wycofana w każdym czasie. Więcej informacji na temat danych osobowych znajduje się w Polityce prywatności.