szukaj w portalu Rynek i Sztuka MENU
SKLEP BANER DUŻY

FOTORELACJA Z WERNISAŻU WYSTAWY „CZARNO-BIALI” W GALERII STALOWA

30.04.2018

Aktualności, Polska: wydarzenia

26 kwietnia w warszawskiej Galerii STALOWA odbył się wernisaż wystawy „CZARNO-BIALI”, na której prezentowane są dzieła Edwarda Dwurnika i Joanny Mieszko-Nity.

O tym, że Edward Dwurnik jest jednym z największych i najpopularniejszych polskich malarzy współczesnych, nawet nie trzeba pisać, bo i tak wszyscy o tym wiedzą. Wiedzą też, że w tym roku Mistrz Edward obchodzi jubileusz 75-lecia urodzin. Nie wszyscy jednak pamiętają, że dokładnie 5 lat temu to jego wystawa pt. EDWARD DWURNIK NAD MORZEM zainaugurowała działalność Galerii STALOWA. By uczcić tego wielkiego Artystę, jego 75-lecie oraz nasz skromny jubileusz, zaprosiliśmy go wraz z Joanną Mieszko-Nitą do zaprezentowania swoich nowych obrazów, w czerni i bieli.

Ekspozycja jest otwarta dla zwiedzających do 29 maja 2018 r. w godz. 12-19. Galeria STALOWA mieści się przy ul. Stalowej 26 w Warszawie i specjalizuje się w promocji młodych, perspektywicznych twórców.

 

fot. (góra) Fotorelacja z wernisażu wystawy „CZARNO-BIALI” w Galerii STALOWA, źródło: materiały prasowe organizatora

Rynekisztuka.pl,

szukaj wpisów które mogą Cię jeszcze zainteresować:

Dodaj komentarz:

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

ART KONSULTACJE
Magazyn

Kursy online

Odwiedź sklep Rynku i Sztuki

Zobacz nasze kursy Zobacz warsztaty o sztuce

Zapisz się do naszego newslettera

Zapisując się na newsletter zgadzasz się z regulaminem portalu rynekisztuka.pl Administratorem danych osobowych jest Media&Work Agencja Komunikacji Medialnej (ul. Buforowa 4e, p. 1, p-2-5, 52-131 Wrocław). Podanie danych jest dobrowolne. Zgoda na otrzymywanie informacji handlowych może zostać wycofana w każdym czasie. Więcej informacji na temat danych osobowych znajduje się w Polityce prywatności.