szukaj w portalu Rynek i Sztuka MENU

Fotorelacja z wernisażu wystawy „Pięć panien roztropnych i jeden mężczyzna lekkomyślny” we wrocławskiej Galerii Miejskiej

14.05.2018

Aktualności, Polska: wydarzenia

10 maja 2018 w murach Galerii Miejskiej we Wrocławiu odbyło się oficjalne otwarcie wystawy „Pięć panien roztropnych i jeden mężczyzna lekkomyślny”. Wernisaż rozpoczęła przemowa kuratora Mirosława Jasińskiego i artysty Zbigniewa Warpechowskiego. Uzupełnieniem ekspozycji był program muzyczny autorstwa Aleksandra Mrożka, Jolanty Zakrzewskiej i Romana Sonnenberga. Wykonane utwory były komentarzem do prezentowanych na wystawie obrazów, grafik i rzeźb.


Podczas otwarcia wystawy goście mieli okazję obejrzeć dzieła, wysłuchać koncertu i osobiście porozmawiać z artystami (Julia Curyło, Marcelina Groń, Joanna Kaucz, Aleksandra Prusinowska, Natalia Rybka i Zbigniew Warpechowski).

Ekspozycja będzie otwarta dla zwiedzających do 16 czerwca. Wstęp bezpłatny.

fot. (góra)  Fot. Agata Szuba na zlecenie Galerii Miejskiej we Wrocławiu.

Rynekisztuka.pl

 

szukaj wpisów które mogą Cię jeszcze zainteresować:

Dodaj komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Magazyn

Magazyn

Czytaj najnowszy numer Magazynu RiSZ online.

Kup magazyn Zobacz inne nasze publikacje

Zapisz się do naszego newslettera

Zapisując się na newsletter zgadzasz się z regulaminem portalu rynekisztuka.pl Administratorem danych osobowych jest Media&Work Agencja Komunikacji Medialnej (ul. Buforowa 4e, p. 1, p-2-5, 52-131 Wrocław). Podanie danych jest dobrowolne. Zgoda na otrzymywanie informacji handlowych może zostać wycofana w każdym czasie. Więcej informacji na temat danych osobowych znajduje się w Polityce prywatności.