szukaj w portalu Rynek i Sztuka MENU

ARTEkspozycje: Brązy Wilkonia | Galeria Limited Edition

05.10.2018

ARTEkspozycje

ART KONSULTACJE PREMIUM

Brązy Wilkonia to wspólny projekt Józefa Wilkonia i Galerii Limited Edition, w wyniku którego powstała seria unikatowych rzeźb w brązie, w kolekcjonerskiej, sygnowanej i numerowanej ręcznie edycji limitowanej 8 sztuk. Są to jedyne rzeźby w brązie tego Artysty, jakie istnieją na rynku komercyjnym. Są one dostępne wyłącznie w naszej galerii.

W trakcie niniejszej wystawy zostanie zaprezentowanych 10 starannie wyselekcjonowanych obiektów, które do tej pory nie były dostępne w sprzedaży. Obiekty te zostały wykonane w drewnie lub w blasze, a następnie odlane w brązie. Szlachetność materiału nadała tym rzeźbom zupełnie nowego wymiaru, szlachetnego charakteru oraz trwałości, dzięki czemu zadowolą one najbardziej wybrednych kolekcjonerów.

Wszystkie wystawiane prace prezentowane są na ARTEkspozycji, dostępnej wirtualnie i nieograniczonej czasowo.

Zobacz ARTEkspozycje

 

 

szukaj wpisów które mogą Cię jeszcze zainteresować:

Dodaj komentarz:

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Magazyn

Kursy online

Odwiedź sklep Rynku i Sztuki

Zobacz nasze kursy Zobacz konsultacje dla artystów

Zapisz się do naszego newslettera

Zapisując się na newsletter zgadzasz się z regulaminem portalu rynekisztuka.pl Administratorem danych osobowych jest Media&Work Agencja Komunikacji Medialnej (ul. Buforowa 4e, p. 1, p-2-5, 52-131 Wrocław). Podanie danych jest dobrowolne. Zgoda na otrzymywanie informacji handlowych może zostać wycofana w każdym czasie. Więcej informacji na temat danych osobowych znajduje się w Polityce prywatności.