szukaj w portalu Rynek i Sztuka MENU

Fotorelacja z wystawy “100-lecie Polski w sztuce” w galerii Triada

15.11.2018

Polska: wydarzenia

W dniach 5-12 listopada w galerii Triada odbywała się wystawa “100-lecie Polski w sztuce”, w której udział wzięli: Agnieszka Gewartowska, Katarzyna Karpowicz, Rafał Kowalski, Aleksandra Makowska, Waldemar J. Marszałek, Jacek Pałucha, Daniel Pielucha, Roch Urbaniak, Anna Wypych.

Artyści przygotowali prace związane z miejscem sztuki w życiu Polaków. Do projektu zostali zaproszeni artyści trójmiejskich, tacy jak Anna Wypych czy prof. Waldemar J. Marszałek, ale i artystów z pozostałych regionów Polski, jak laureatka drugiego miejsca w rankingu „Kompas Sztuki 2017” najlepszych młodych artystów w Polsce – Katarzynę Karpowicz czy Roch Urbaniak. A także artystów tak różnych w materii swej sztuki jak Jacek Pałucha czy Daniel Pielucha.

Nad projektem patronat honorowy objął Marszałek Województwa Pomorskiego Mieczysław Struk.

szukaj wpisów które mogą Cię jeszcze zainteresować:

Dodaj komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Magazyn

Magazyn

Czytaj najnowszy numer Magazynu RiSZ online.

Kup magazyn Zobacz inne nasze publikacje

Zapisz się do naszego newslettera

Zapisując się na newsletter zgadzasz się z regulaminem portalu rynekisztuka.pl Administratorem danych osobowych jest Media&Work Agencja Komunikacji Medialnej (ul. Buforowa 4e, p. 1, p-2-5, 52-131 Wrocław). Podanie danych jest dobrowolne. Zgoda na otrzymywanie informacji handlowych może zostać wycofana w każdym czasie. Więcej informacji na temat danych osobowych znajduje się w Polityce prywatności.