szukaj w portalu Rynek i Sztuka MENU
Cracow Art Week Krakers

Fotorelacja z wernisażu prac Franciszka Bunscha – Przestrzeń dla sztuki

03.12.2018

Aktualności, Polska: wydarzenia

W Nowohuckim Centrum Kultury 16 listopada 2018 r. otworzono wystawę prac Franciszka Bunscha – wybitnego artysty i pedagoga, zawiązanego przez niemal pół wieku z krakowską Akademią Sztuk Pięknych. A wszystko w ramach Open Eyes Festival.

Profesor Bunsch – znany przede wszystkim jako rysownik, grafik warsztatowy i malarz zajmuje się również projektowaniem książek, a także kart do gry. Interesuje go nawet mała forma graficzna w postaci exlibrisów. Świadczy to o szerokich zainteresowaniach i umiejętnościach artysty, o wszechstronnej wiedzy, intelektualnej dociekliwości i chęci podzielenia się swoimi przemyśleniami z innymi.

Wystawę można oglądać do 2 grudnia br.

Kuratorem projektu jest Joanna Gościej-Lewińska.

szukaj wpisów które mogą Cię jeszcze zainteresować:

Dodaj komentarz:

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Magazyn

Kursy online

Odwiedź sklep Rynku i Sztuki

Zobacz nasze kursy Zobacz konsultacje dla artystów

Zapisz się do naszego newslettera

Zapisując się na newsletter zgadzasz się z regulaminem portalu rynekisztuka.pl Administratorem danych osobowych jest Media&Work Agencja Komunikacji Medialnej (ul. Buforowa 4e, p. 1, p-2-5, 52-131 Wrocław). Podanie danych jest dobrowolne. Zgoda na otrzymywanie informacji handlowych może zostać wycofana w każdym czasie. Więcej informacji na temat danych osobowych znajduje się w Polityce prywatności.