szukaj w portalu Rynek i Sztuka MENU
KURSY ONLINE DUŻY

ARTEkspozycje: „Niedźwiedzie i Niedźwiadki” Gabrieli Cichowskiej | Galeria Limited Edition

05.08.2019

ARTEkspozycje

„Niedźwiedzie i Niedźwiadki”, to projekt w ramach którego powstała wystawa prac artystki połączona z autorskimi warsztatami dla dzieci. Inicjatywa ma na celu popularyzować sztukę, która przekłada się na twórczy rozwój pociech, kształtując ich gusta od najmłodszych lat.

Wystawa adresowana jest do dzieci, zarówno tych małych jak i tych naszych, wewnętrznych. Świetne malarstwo wielokrotnie nagradzanej Cichowskiej wzrusza, wywołując wspomnienia z dzieciństwa: tęsknotę za czasem beztroski i magicznej przygody odkrywania świata. Prace znacznie różnią się od siebie, dzięki czemu widz może wybrać swojego ulubionego niedźwiedzia.

Wszystkie wystawiane prace prezentowane są na ARTEkspozycji, dostępnej wirtualnie i nieograniczonej czasowo.

Zobacz ARTEkspozycje

szukaj wpisów które mogą Cię jeszcze zainteresować:

Dodaj komentarz:

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Magazyn

Magazyn

Czytaj najnowszy numer Magazynu RiSZ online.

Kup magazyn Zobacz inne nasze publikacje

Zapisz się do naszego newslettera

Zapisując się na newsletter zgadzasz się z regulaminem portalu rynekisztuka.pl Administratorem danych osobowych jest Media&Work Agencja Komunikacji Medialnej (ul. Buforowa 4e, p. 1, p-2-5, 52-131 Wrocław). Podanie danych jest dobrowolne. Zgoda na otrzymywanie informacji handlowych może zostać wycofana w każdym czasie. Więcej informacji na temat danych osobowych znajduje się w Polityce prywatności.