szukaj w portalu Rynek i Sztuka MENU

„Jak wyceniać i sprzedawać swoją sztukę” – zapisz się na kolejne szkolenie online dla artystów

18.06.2020

Dla artystów

Zarówno początkujący, jak i doświadczeni artyści, mają nierzadko problem z obiektywną wyceną swoich dzieł oraz z dotarciem do szerokiego grona odbiorców. Agencja Komunikacji Medialnej Media&Work razem z portalem Rynek i Sztuka, zorganizowała szkolenie online “Jak wyceniać i sprzedawać swoją sztukę” dla osób, które stawiają na rozwój i chcą skutecznie docierać ze swoimi pracami zarówno do kolekcjonerów indywidualnych, jak i galerii.

Pierwszy zorganizowany blok szkoleniowy „Budowanie marki artysty na rynku sztuki”, spotkał się z dużym zainteresowaniem i uznaniem uczestników. Jego kontynuacją są szkolenia online “Jak wyceniać i sprzedawać swoją sztukę”.

Chcemy dalej przekazywać wiedzę, którą udało nam się zdobyć podczas lat współpracy z artystami – mówi prowadząca szkolenie Anna Niemczycka-Gottfried – doświadczona manager artystów, założycielka i redaktor naczelna portalu Rynek i Sztuka – Praktyczne wskazówki pomogą im w rozpędzeniu kariery – dodaje.

Szkolenie “Jak wyceniać i sprzedawać swoją sztukę” to niezwykła okazja dla artysty, aby nauczył się wyceniać swoje prace i zaczął sprzedawać je na rynku polskim i zagranicznym. Co ważne, ekspertka zdradzi również najważniejsze aspekty współpracy komercyjnej z galeriami, domami aukcyjnymi i sklepami online.

Praktyczne wskazówki podczas trzech spotkań online

Szkolenie to dwa spotkania online z ekspertką, która przekaże praktyczne wskazówki dotyczące strategii cenowych i sprzedaży dzieł sztuki oraz konsultacje indywidualne, podczas których uczestnik będzie mógł stworzyć wstępny plan działania.

Dodatkowo na każdego czeka ekskluzywny poradnik online „Artist Management w praktyce”, dzięki któremu artyści uzupełnią wiedzę dotyczącą budowania marki artysty oraz dowiedzą się, jak skutecznie sprzedawać swoją sztukę.

Najbliższe szkolenie „Jak wyceniać i sprzedawać swoją sztukę” odbędzie się już 30 czerwca i 2 lipca. Na zgłoszenia czekamy do 29 czerwca (jeżeli ten termin Ci nie odpowiada, napisz do nas. Poinformujemy Cię o kolejnym planowanym szkoleniu).

Jeżeli chcesz wziąć udział w szkoleniu napisz na: biuro@media-work.pl lub zadzwoń pod numer: +48 609 614 359. Podczas wysyłania zgłoszenia zachęcamy do dodania swojego portfolio.

Więcej informacji na stronie: https://media-work.pl/szkolenia-online/#wycena-i-sprzeda-sztuki

szukaj wpisów które mogą Cię jeszcze zainteresować:

to cię powinno jeszcze zainteresować:

04.09.2017 / Dla galerzystów, Dla kolekcjonerów, Kolekcjonowanie, Kolekcjonowanie od podstaw, Poradnik

Dodaj komentarz:

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Magazyn

Kursy online

Odwiedź sklep Rynku i Sztuki

Zobacz nasze kursy Zobacz konsultacje dla artystów

Zapisz się do naszego newslettera

Zapisując się na newsletter zgadzasz się z regulaminem portalu rynekisztuka.pl Administratorem danych osobowych jest Media&Work Agencja Komunikacji Medialnej (ul. Buforowa 4e, p. 1, p-2-5, 52-131 Wrocław). Podanie danych jest dobrowolne. Zgoda na otrzymywanie informacji handlowych może zostać wycofana w każdym czasie. Więcej informacji na temat danych osobowych znajduje się w Polityce prywatności.