szukaj w portalu Rynek i Sztuka MENU
SKLEP BANER DUŻY

Konkurs „SZTUKA WYRAŻANIA SIEBIE”

01.07.2020

Aktualności

Portal RynekiSztuka.pl wraz z Manifesto.com.pl, ogłasza konkurs SZTUKA WYRAŻANIA SIEBIE. Na entuzjastów sztuki czekają wyjątkowe nagrody!

Uwaga wszyscy miłośnicy sztuki dawnej i współczesnej, koneserzy malarstwa, rzeźby i fotografii, wielbiciele najbardziej nietuzinkowych kunsztów artystycznych! Nieistotne, jaki rodzaj sztuki fascynuje Cię najbardziej, ważne, abyś potrafił odnaleźć w niej siebie, zamanifestować z jej pomocą swoje poglądy i stosunek do otaczającej nas rzeczywistości. 

O co chodzi?

Konkurs potrwa od 01 lipca (godz.10:00) do 14 lipca (godz. 12:00). Wystarczy w tym czasie polubić fanpage Rynku i Sztuki oraz Manifesto na Facebooku, a następnie wykonać zadanie konkursowe, polegające na przygotowaniu pracy złożonej z ważnych dla Ciebie obrazów, który mógłby jednocześnie opowiedzieć coś o Tobie – Twojej naturze, upodobaniach, inspiracjach. Pokaż nam co dla Ciebie znaczy hasło „Sztuka, w której żyję”. Prześlij nam zdjęcie, kolaż lub krótki film z dziełami sztuki, którymi mógłbyś opisać swoje życie. Do pracy możesz dołączyć krótki opis swojego wyboru. Z przesłanych do nas prac wybierzemy 3 najciekawsze, spośród których wytypujemy jednego zwycięzcę nagrody głównej. Nagroda główna zostanie przyznana uczestnikowi, który wykona zadanie konkursowe i opracuje najbardziej oryginalną pracę. Głównymi kryteriami oceny będą: oryginalność, pomysłowość i inwencja twórcza. 

Zgłoszenia konkursowe prosimy przesyłać w wiadomości prywatnej na fanpage’u Rynku i Sztuki do 14 lipca do godz. 12:00.

Listę laureatów ogłosimy na stronie portalu oraz na Facebooku 14 lipca.

Co do wygrania?

Nagrodą główną w konkursie jest spersonalizowana koszulka marki Manifesto. Pozostałe dwie osoby nagrodzone zostaną voucherem zniżkowym na zakupy w sklepie internetowym Manifesto.com.pl z rabatem w wysokości -50% na całą kolekcję.

Fundatorem nagrody jest platforma Manifesto.com.pl 

Pełny Regulamin Konkursu oraz zasady uczestnictwa

Życzymy powodzenia!

szukaj wpisów które mogą Cię jeszcze zainteresować:

Dodaj komentarz:

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

ART KONSULTACJE
Magazyn

Kursy online

Odwiedź sklep Rynku i Sztuki

Zobacz nasze kursy Zobacz warsztaty o sztuce

Zapisz się do naszego newslettera

Zapisując się na newsletter zgadzasz się z regulaminem portalu rynekisztuka.pl Administratorem danych osobowych jest Media&Work Agencja Komunikacji Medialnej (ul. Buforowa 4e, p. 1, p-2-5, 52-131 Wrocław). Podanie danych jest dobrowolne. Zgoda na otrzymywanie informacji handlowych może zostać wycofana w każdym czasie. Więcej informacji na temat danych osobowych znajduje się w Polityce prywatności.