szukaj w portalu Rynek i Sztuka MENU

“Beyond the Surface” w Galerii IKIKATA – relacja z wernisażu

24.09.2020

Aktualności, Polska: wydarzenia

ART KONSULTACJE PREMIUM

W ubiegły weekend (19 i 20 września) odbył się wernisaż wystawy “Beyond the Surface” połączony z otwarciem galerii IKIKATA. Na wystawie zaprezentowano prace malarskie takich artystów jak: Michał Piotrkowicz, Monika Walendziak i Alicja Wasilka.

Kuratorem wystawy jest Katarzyna Plichta-Szwarc. Ekspozycja będzie otwarta dla zwiedzających w każdy weekend (poza świętami) do 15.11.2020.

IKIKATA to przestrzeń-idea, której celem jest poszukiwanie nowych dróg prezentacji oraz promocji polskiej sztuki współczesnej wśród jak najszerszego grona odbiorców i kolekcjonerów – zarówno w kraju, jak i w obiegu międzynarodowym. Galeria mieści się pomiędzy 100-letnimi sosnami w urokliwej Podkowie Leśnej przy ul. Wiewiórek 18. 

Poniżej prezentujemy serię zdjęć z tego wydarzenia.

ilustracja (góra): Wernisaż wystawy “Beyond the Surface” w Galerii IKIKATA

Rynek i Sztuka - logotyp

szukaj wpisów które mogą Cię jeszcze zainteresować:

Dodaj komentarz:

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Magazyn

Kursy online

Odwiedź sklep Rynku i Sztuki

Zobacz nasze kursy Zobacz konsultacje dla artystów

Zapisz się do naszego newslettera

Zapisując się na newsletter zgadzasz się z regulaminem portalu rynekisztuka.pl Administratorem danych osobowych jest Media&Work Agencja Komunikacji Medialnej (ul. Buforowa 4e, p. 1, p-2-5, 52-131 Wrocław). Podanie danych jest dobrowolne. Zgoda na otrzymywanie informacji handlowych może zostać wycofana w każdym czasie. Więcej informacji na temat danych osobowych znajduje się w Polityce prywatności.