szukaj w portalu Rynek i Sztuka MENU
Rynek sztuki bez tajemic

Zapisz się na szkolenie online „Budowanie marki artysty na rynku sztuki”

17.01.2021

Dla artystów

Aktywny artysta, z dużym potencjałem, często staje na początku swojej drogi przed dylematem: od czego i jak zacząć promować swoje dzieła? Nierzadko problemem jest brak znajomości narzędzi, które pomogłyby skutecznie planować własną karierę zawodową.

Szkolenia online wyrosły z innowacyjnych Warsztatów Artist Management dedykowanych artystom wizualnym. Pierwsza edycja szkoleń, prowadzona przez ekspertów rynku sztuki, marketingu kultury, komunikacji wizualnej, prawa czy autoprezentacji, spotkała się z dużym zainteresowaniem i bardzo pozytywnym odbiorem twórców i branży.

– Planowaliśmy kolejną edycją Warsztatów, która niestety nie może odbyć się  w obecnej sytuacji. Wychodząc naprzeciw artystom wizualnym, postanowiliśmy przenieść naszą wiedzę w wirtualną przestrzeń i stworzyć szkolenie onlinemówi Anna Niemczycka-Gottfried, redaktor naczelna portalu Zapisz się na szkolenie online „Budowanie marki artysty na rynku sztuki”Rynek i Sztuka, artist manager, która zajmuje się m.in. budowaniem strategii wizerunkowych dla artystów.

Podczas szkolenia, artyści mogą zdobyć praktyczne wskazówki autopromocji i zarządzania karierą oraz narzędzia budowania wizerunku artysty na rynku sztuki.

Rynek wymaga rozwoju

Eksperci rynku sztuki, muzea czy galerie coraz częściej dostrzegają potrzebę rozwoju marketingu kultury. Sami artyści również coraz wyraźniej widzą, że zaplanowana strategia czy plan działań pomagają w budowaniu silnej marki osobistej, a co za tym idzie promowaniu ich dzieł.

Szkolenie „Budowanie marki artysty na rynku sztuki” to dwa spotkania online, ale również spotkanie indywidualne ekspertki z artystą.

Przy zapisie na szkolenie polecamy przesłać swoje portfolio, dzięki temu podczas konsultacji indywidualnych będzie można stworzyć wstępny plan działań, zawierający najważniejsze kroki rozwoju kariery. Dodatkowo każdy uczestnik otrzyma ekskluzywny poradnik online „Artist Management w praktyce”, dzięki któremu uzupełni swoją wiedzę dotyczącą budowania marki artysty.

Szkolenie organizowane jest przez portal Rynek i Sztuka oraz Agencję Komunikacji Medialnej Media&Work. 

Program szkolenia i więcej informacji na stronie: https://media-work.pl/szkolenia-online/

szukaj wpisów które mogą Cię jeszcze zainteresować:

to cię powinno jeszcze zainteresować:

Anna Niemczycka-Gottfried

25.11.2016 / Wywiady

Dodaj komentarz:

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Magazyn

Kursy online

Odwiedź sklep Rynku i Sztuki

Zobacz nasze kursy Zobacz konsultacje dla artystów

Zapisz się do naszego newslettera

Zapisując się na newsletter zgadzasz się z regulaminem portalu rynekisztuka.pl Administratorem danych osobowych jest Media&Work Agencja Komunikacji Medialnej (ul. Buforowa 4e, p. 1, p-2-5, 52-131 Wrocław). Podanie danych jest dobrowolne. Zgoda na otrzymywanie informacji handlowych może zostać wycofana w każdym czasie. Więcej informacji na temat danych osobowych znajduje się w Polityce prywatności.