szukaj w portalu Rynek i Sztuka MENU
Tchórzewski

Ruszyła przedsprzedaż nowego kursu online „Międzynarodowy Rynek Sztuki”

24.01.2024

Aktualności, Polska: wydarzenia

Sklep rynekisztuka
[AUTOPORMOCJA]

Właśnie ruszyła przedsprzedaż naszego nowego kursu online  „Międzynarodowy Rynek Sztuki”. Rosnące zainteresowanie globalnym rynkiem sztuki oraz rozwój rynku rodzimego dały impuls do stworzenia naszego nowego kursu. Potrzeba wiedzy w środowisku branżowym oraz wśród miłośników sztuki i kolekcjonerów nigdy nie była tak duża. Podczas kursu, przez 8 tygodni, nasi specjaliści i specjalistki będą przekazywali złożoną, niezbędną wiedzę o międzynarodowym rynku sztuki.

Czym będziemy się zajmować? 

kurs online międzynarodowy rynek sztukiUczestnicy i uczestniczki kursu „Międzynarodowy rynek sztuki” zdobędą specjalistyczną wiedzę i terminologię. Na wykładach porozmawiamy o tym, jak działają największe domy aukcyjne oraz dlaczego czołowe prywatne galerie sztuki odniosły globalny sukces. Dowiemy się, jakie domy aukcyjne tworzą największe obroty na globalnym rynku sztuki oraz poznamy historię najważniejszych domów aukcyjnych. Na kursie przedstawimy najważniejsze i najbardziej wpływowe galerie prywatne i zastanowimy się, jakie jest ich znaczenie dla globalnego rynku.

Przybliżymy także światowe rynki sztuki takie jak rynek azjatycki, rynek sztuki we Francji czy Stanach Zjednoczonych. Dowiemy się, czym charakteryzują się światowe rynki sztuki, zwrócimy uwagę na ich różnice oraz znaczenie w skali światowej. Zastanowimy się, w jaki sposób największe i najważniejsze światowe targi sztuki kształtują globalny rynek i czy wyznaczają trendy w kolekcjonowaniu. Poznamy, jakie galerie uczestniczą w światowych targach, a także jaki wpływ mają wyniki i obroty światowych targów na globalny rynek sztuki. Przyjrzymy się największym prywatnym kolekcjom i ich znaczeniu w świecie sztuki oraz najważniejszym postaciom na współczesnym, globalnym rynku sztuki.

Między innymi o tym wszystkim będzie można dowiedzieć się podczas pierwszej edycji kursu „Międzynarodowy Rynek Sztuki”. 

Dla kogo jest kurs? 

Nasz kurs przygotowaliśmy zarówno dla osób początkujących, które stawiają swoje pierwsze kroki na lokalnym rynku sztuki, jak i dla osób specjalizujących się i pracujących w omawianym obszarze. Kurs „Międzynarodowy rynek sztuki” skierowany jest nie tylko dla kolekcjonerów, właścicieli galerii, doradców i pracowników instytucji kultury, ale także dla artystów i miłośników sztuki. 

ARCO MADRID 2023

ARCO MADRID 2023, źródło: materiały prasowe

Dlaczego warto wziąć udział w naszym kursie? Przeczytaj opinie naszych kursantów. Kurs rozpocznie się 12 marca 2024 roku o godz.18:00. Do 15 lutego 2024 roku trwa przedsprzedaż w promocyjnej cenie. Do zobaczenia na kursie!

Sprawdź program kursu i zapisz się już dziś!

 

 

zdj.góra: Museo de Arte Contemporáneo “The Broad”, źródło: Unsplash

szukaj wpisów które mogą Cię jeszcze zainteresować:

Jeden komentarz do “Ruszyła przedsprzedaż nowego kursu online „Międzynarodowy Rynek Sztuki””

  1. Paula

    Kim są prowadzący? Można prosić o nazwiska. ? Chce wiedzieć, czy warto płacić?

Dodaj komentarz:

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Magazyn

Kursy online

Odwiedź sklep Rynku i Sztuki

Zobacz nasze kursy Zobacz konsultacje dla artystów

Zapisz się do naszego newslettera

Zapisując się na newsletter zgadzasz się z regulaminem portalu rynekisztuka.pl Administratorem danych osobowych jest Media&Work Agencja Komunikacji Medialnej (ul. Buforowa 4e, p. 1, p-2-5, 52-131 Wrocław). Podanie danych jest dobrowolne. Zgoda na otrzymywanie informacji handlowych może zostać wycofana w każdym czasie. Więcej informacji na temat danych osobowych znajduje się w Polityce prywatności.