szukaj w portalu Rynek i Sztuka MENU
Rynek sztuki bez tajemic

Przedsprzedaż najnowszego kursu online „Rynek sztuki bez tajemnic”

30.04.2024

Aktualności, Polska: wydarzenia

Właśnie ruszyła przedsprzedaż najnowszego kursu online „Rynek sztuki bez tajemnic”. Rosnące zainteresowanie funkcjonowaniem rynku sztuki oraz jego mechanizmami nie tylko wśród specjalistów, ale także laików, przyczyniło się do powstania naszego najnowszego kursu. Podczas kursu, przez 4 tygodnie, nasza specjalistka będzie przekazywała złożoną, ekspercką wiedzę o rynku sztuki.

AUTOPROMOCJA

CZYM BĘDZIEMY SIĘ ZAJMOWAĆ? 

 

Uczestnicy i uczestniczki kursu „Rynek sztuki bez tajemnic” zdobędą podstawową wiedzę i terminologię z obszaru rynku sztuki. Na wykładach porozmawiamy o tym, jakie są najważniejsze postaci na współczesnym rynku sztuki oraz jakie czynniki wpływają na wartość dzieła. Dowiemy się, jak działają galerie prywatne oraz targi sztuki i jaka jest ich rola i wpływ na globalny, oraz lokalny rynek. Spróbujemy także odpowiedzieć na pytanie, jak targi wyznaczają trendy na rynku sztuki. Zaznajomimy się z najnowszymi technologiami i ich wykorzystaniem przez targi czy galerie sztuki. 

Odkryjemy także tajniki aukcji sztuki. Nauczymy się, jak wygląda organizacja aukcji — krok po kroku. Poznamy najciekawsze rekordy aukcyjne i odpowiemy na pytanie „dlaczego dzieła sztuki tyle kosztują?”. Na kursie dowiemy się, jakie są różnicy pomiędzy sprzedażą w galerii a na aukcji oraz jak ustalana jest wartość dzieł sztuki na aukcjach. 

Nasz kurs zakończymy praktycznym przewodnikiem po rynku sztuki — przybliżymy zasady, jakimi warto kierować się przy tworzeniu własnej kolekcji. Zastanowimy się, jakie są różnice pomiędzy kolekcjonowaniem a inwestowaniem. Odpowiemy na pytanie „jak kupić swoje pierwsze dzieło?”. 

Między innymi o tym wszystkim będzie można dowiedzieć się podczas pierwszej edycji kursu online „Rynek sztuki bez tajemnic”.

DLA KOGO JEST KURS? 

Nasz kurs jest dla każdej osoby, która chce zrozumieć rynek sztuki i tajniki jego funkcjonowania. Kurs „Rynek sztuki bez tajemnic” skierowany jest zarówno do początkujących, którzy chcą rozpocząć swoją przygodę na rynku sztuki, jak i nieco bardziej doświadczonych. Kurs online „Rynek sztuki bez tajemnic” jest nie tylko dla miłośników sztuki, ale także dla kolekcjonerów, pracowników kultury i galerii sztuki, historyków sztuki, wykładowców, nauczycieli, dziennikarzy czy redaktorów. Każdy odnajdzie na kursie ciekawe wskazówki, które będzie mógł wykorzystać w praktyce.

Art Basel Hong Kong 2024, Kara Chin, dzięki uprzejmości Art Basel

Dlaczego warto wziąć udział w naszym kursie? Przeczytaj opinie naszych kursantów. Kurs rozpocznie się 4 czerwca 2024 roku o godz.18:30. Do 20 maja 2024 roku trwa przedsprzedaż w promocyjnej cenie. Do zobaczenia na kursie!

Sprawdź program kursu i zapisz się już dziś!

szukaj wpisów które mogą Cię jeszcze zainteresować:

Dodaj komentarz:

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Magazyn

Kursy online

Odwiedź sklep Rynku i Sztuki

Zobacz nasze kursy Zobacz konsultacje dla artystów

Zapisz się do naszego newslettera

Zapisując się na newsletter zgadzasz się z regulaminem portalu rynekisztuka.pl Administratorem danych osobowych jest Media&Work Agencja Komunikacji Medialnej (ul. Buforowa 4e, p. 1, p-2-5, 52-131 Wrocław). Podanie danych jest dobrowolne. Zgoda na otrzymywanie informacji handlowych może zostać wycofana w każdym czasie. Więcej informacji na temat danych osobowych znajduje się w Polityce prywatności.