szukaj w portalu Rynek i Sztuka MENU
MIĘDZYNARODOWY RYNEK SZTUKI

KURS ONLINE: JAK CZYTAĆ OBRAZY? TREŚĆ, FORMA, TECHNIKA

kursy

KURS ONLINE:  JAK CZYTAĆ OBRAZY? TREŚĆ, FORMA, TECHNIKA

Najważniejsze informacje:

Miejsce szkolenia: KURS ONLINE
Termin rozpoczecia: 3 października 2023
Czas trwania: 6 tygodni
Godzina rozpoczęcia: 18.00

Opis kursu:

Jak czytać obrazy? Treść, forma, technika.

CZYM BĘDZIEMY SIĘ ZAJMOWAĆ?

Najnowszy kurs Rynku i Sztuki ,,Jak czytać obrazy” skierowany jest zarówno do początkujących miłośników, jak i pasjonatów śledzących świat sztuki od wielu lat. 

Rozumienie obrazów związane jest z wieloma czynnikami, o których opowiemy na wykładach. Każdy z nich będzie omawiał zbiór innych dzieł, a w ciągu 6 tygodni kursu online omówimy ok. 100 obrazów. 

Do współpracy zaprosiliśmy historyków sztuki z wieloletnim stażem. Każdy z nich wybrał 15 obrazów, które zaprezentuje na zajęciach. Dopilnowaliśmy, żeby żadne malowidło się nie powtarzało. Każdy 2-godzinny wykład będzie poświęcony innym obrazom. Kurs obejmie różne epoki, twórców i style, abyś bez problemu nauczył/a się jak czytać malarstwo. 

  • Po każdym ukończonym kursie otrzymujesz Certyfikat Rynku i Sztuki, potwierdzający zdobytą wiedzę.
  • Wszystkie zajęcia są prowadzone przez najlepszych w Polsce specjalistów związanych z rynkiem sztuki.
  • Istnieje możliwość zadawania pytań na żywo. 
  • Zajęcia startują 27 września 2023 roku, jednak można dopisywać się do trwającego kursu (wykłady są nagrywane, a kursanci mają 3 miesiące na ich odsłuchanie).
  • Spotykamy się raz w tygodniu na ok. 2 godziny. Kurs odbywa się za pomocą prostej w obsłudze platformy webinarowej, która daje możliwość swobodnej komunikacji na żywo. Zajęcia trwają 6 tygodni, wszystkie wykłady są dostępne w formie nagrań do odsłuchania o dowolnej godzinie.

Zobacz opinie o kursach

,,Kurs prowadzony w sposób bardzo profesjonalny i niezależny. Niesamowita i szeroka wiedza. Ciekawe i intrygujące dyskusje z wykładowcami i kursantami. Kurs jedyny w swoim rodzaju na polskim rynku. Gwarantuje bezpośredni dostęp, w jednym miejscu do najlepszych ekspertów i praktyków na rynku sztuki. Zanim kupisz/wylicytujesz jakiekolwiek dzieło sztuki, warto zainwestować w swoją wiedzę, bo to największa wartość i pozwoli cieszyć się świadomym zakupem” – opinia kursanta.

Zobacz więcej/ zapisz się

 

Magazyn

Kursy online

Odwiedź sklep Rynku i Sztuki

Zobacz nasze kursy Zobacz konsultacje dla artystów

Zapisz się do naszego newslettera

Zapisując się na newsletter zgadzasz się z regulaminem portalu rynekisztuka.pl Administratorem danych osobowych jest Media&Work Agencja Komunikacji Medialnej (ul. Buforowa 4e, p. 1, p-2-5, 52-131 Wrocław). Podanie danych jest dobrowolne. Zgoda na otrzymywanie informacji handlowych może zostać wycofana w każdym czasie. Więcej informacji na temat danych osobowych znajduje się w Polityce prywatności.