szukaj w portalu Rynek i Sztuka MENU
WILLA LENTZA

KURS ONLINE: Świat i rynek sztuki

kursy

KURS ONLINE: Świat i rynek sztuki

Najważniejsze informacje:

Miejsce szkolenia: KURS ONLINE
Termin rozpoczecia: 21 marca 2023
Termin zakończenia: 9 maja 2023
Czas trwania: 8 tygodni
Godzina rozpoczęcia: 18.00

Opis kursu:

Świat i rynek sztuki – galerie, domy aukcyjne, wernisaże, wystawy, targi, eksperci i nie tylko.

CZYM BĘDZIEMY SIĘ ZAJMOWAĆ?

Zastanawiasz się jak działa polski i światowy rynek sztuki? Chcesz wiedzieć czym charakteryzują się prestiżowe galerie, domy aukcyjne, muzea i kolekcje dzieł sztuki? Szukasz specjalistycznej wiedzy przekazanej przez osoby, które na co dzień tworzą rynek sztuki w Polsce?

Kurs Rynku i Sztuki to praktyczny przewodnik obejmujący tak rozległe obszary jak historia sztuki, mechanizmy kształtujące rynek, trendy, zwyczaje, wystawy, rozwój kariery artystycznej, zakup dzieła sztuki czy kształtowanie się cen na rynku.

Otrzymasz także porady ułatwiające poruszanie się po rynku sztuki w Polsce, a zajęcia w małych grupach umożliwią Ci poszerzenie sieci kontaktów.

  • Po każdym ukończonym kursie otrzymujesz Certyfikat Rynku i Sztuki, potwierdzający zdobytą wiedzę.
  • Wszystkie zajęcia są prowadzone przez najlepszych w Polsce specjalistów związanych z rynkiem sztuki.
  • Zajęcia startują 21 marca 2023 roku.
  • Spotykamy się raz w tygodniu na ok. 2 godziny. Kurs odbywa się za pomocą prostej w obsłudze platformy webinarowej, która daje możliwość swobodnej komunikacji na żywo. Zajęcia trwają 8 tygodni, wszystkie wykłady są dostępne w formie nagrań do odsłuchania o dowolnej godzinie.

Zobacz opinie o kursie

“Świat i Rynek Sztuki” to pozwalające nabyć szeroką wiedzę z zakresu sztuki współczesnej kursy, nastawione zarówno na odbiorcę rozpoczynającego swoją przygodę ze sztuką, jak i dla kogoś, kto pragnie usystematyzować swoją wiedzę. Kurs pozwala zapoznać się ze specjalistyczną terminologią rynku sztuki i oferuje wprowadzenie do struktur upowszechniania sztuki. Analizuje ludzi, instytucje i organizacje, które tworzą biznes artystyczny. Od przedstawienia funkcjonowania największych domów aukcyjnych w Polsce, najciekawsze kolekcje sztuki współczesnej, aż po międzynarodowe targi sztuki. Pomaga zrozumieć i zidentyfikować zagrożenia i wyzwania, które przyczyniają się do stale zmieniającego się charakteru komercyjnego świata sztuki. Wciągające cotygodniowe spotkania z ludźmi, którzy pomogli zbudować rynek sztuki współczesnej w Polsce i tymi, którzy obecnie są na jego czele” – opinia kursantki.

ART KONSULTACJE
Magazyn

Kursy online

Odwiedź sklep Rynku i Sztuki

Zobacz nasze kursy Zobacz konsultacje dla artystów

Zapisz się do naszego newslettera

Zapisując się na newsletter zgadzasz się z regulaminem portalu rynekisztuka.pl Administratorem danych osobowych jest Media&Work Agencja Komunikacji Medialnej (ul. Buforowa 4e, p. 1, p-2-5, 52-131 Wrocław). Podanie danych jest dobrowolne. Zgoda na otrzymywanie informacji handlowych może zostać wycofana w każdym czasie. Więcej informacji na temat danych osobowych znajduje się w Polityce prywatności.