szukaj w portalu Rynek i Sztuka MENU
KURSY ONLINE DUŻY

KURS ONLINE: Świat i rynek sztuki

kursy

KURS ONLINE: Świat i rynek sztuki KURS ONLINE ŚWIAT I RYNEK SZTUKI

Najważniejsze informacje:

Miejsce szkolenia: KURS ONLINE
Termin rozpoczecia: 17 lutego 2022
Termin zakończenia: kwiecień
Czas trwania: 8 tygodni
Godzina rozpoczęcia: 18.00

Opis kursu:

Świat i rynek sztuki – galerie, domy aukcyjne, wernisaże, wystawy, targi, eksperci i nie tylko.

Zobacz więcej

 

Prowadzący
Anna Niemczycka-Gottfried

Anna Niemczycka-Gottfried

rynekisztuka.pl
Promotorka sztuki i artystów, wydawca oraz redaktor naczelna portalu www.rynekisztuka.pl (jednego z największych serwisów dla kolekcjonerów w Polsce), doradca na rynku sztuki.

Piotr Lengiewicz

Piotr Lengiewicz

Prezes domu aukcyjnego Rempex, który od 1990 roku działa na polskim rynku. Pomysłodawca i organizator Warszawskich Targów Sztuki. Zorganizował blisko 500 wystaw oraz różnego rodzaju aukcji dzieł sztuki i antyków.

prof. Aneta Pawłowska

prof. Aneta Pawłowska

prof. Uniwersytetu Łódzkiego, historyk sztuki i historyk. Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego, Prodziekan Wydziału Filozoficzno-Historycznego Uniwersytetu Łódzkiego. Od 2015 r. Rzeczoznawca Ministra Kultury Dziedzictwa Narodowego i Sportu w zakresie w zakresie opieki nad zabytkami w dziedzinie malarstwa polskiego i powszechnego XIX-XXI wieku, ze szczególnym uwzględnieniem sztuki afrykańskiej oraz audiodeskrypcji dzieł sztuki. Autorka kilkudziesięciu ekspertyz wykonanych m.in. potrzeby Departamentu Ochrony Zabytków oraz muzeów.

Stefania Olbrycht

Stefania Olbrycht

Historyk sztuki, kurator w Piękna Gallery w Warszawie oraz koordynator wystaw w nowojorskiej galerii Green Point Projects. Zarówno naukowo jak i zawodowo specjalizuje się w polskiej sztuce powojennej. Oprócz organizacji wystaw i aukcji zajmuje się doradztwem w zakresie budowania kolekcji oraz inwestowania w sztukę. Doświadczenie zdobywała m.in. w Galerii Fibak obserwując życie jednej z najważniejszych kolekcji polskiej sztuki współczesnej.

Renata Kluza

Renata Kluza

W latach 2016-2018 dyrektor artystyczna Galerii Gruning.
Od 2019 roku właścicielka Galerii Konkluzja.
Zajmuje się promowaniem najciekawszych artystów młodego pokolenia.
Autorka cyklu wywiadów dla portalu Rynek i Sztuka.

Paweł Terpiłowski

Paweł Terpiłowski

Radca prawny specjalizujący się w prawnych aspektach sprzedaży oraz podatkach pośrednich. Doświadczenie zawodowe zdobywał w kancelariach prawnych oraz korporacjach międzynarodowych. Autor wielu publikacji prawniczych i podatkowych, m.in. dla Wolters Kluwer, Rzeczpospolita, Forbes, Infor, a także szkoleniowiec
z zakresu prawa i podatków.

Piotr Bazylko

Piotr Bazylko

Kolekcjoner i pisarz. Od ponad 20 lat aktywnie związanyz rynkiem sztuki. Razem z Krzysztofem Masiewiczem prowadził kultowego bloga o kolekcjonowaniu „ArtBaazar”, który znacząco wpłynął na polski rynek sztuki. Autor „Przewodnika kolekcjonera sztuki najnowszej” oraz  „Przewodnika kolekcjonera sztuki najnowszej 2”.

 

Prowadzący kursu: “Świat i rynek sztuki”

Magazyn

Kursy online

Odwiedź sklep Rynku i Sztuki

Zobacz nasze kursy Zobacz warsztaty o sztuce

Zapisz się do naszego newslettera

Zapisując się na newsletter zgadzasz się z regulaminem portalu rynekisztuka.pl Administratorem danych osobowych jest Media&Work Agencja Komunikacji Medialnej (ul. Buforowa 4e, p. 1, p-2-5, 52-131 Wrocław). Podanie danych jest dobrowolne. Zgoda na otrzymywanie informacji handlowych może zostać wycofana w każdym czasie. Więcej informacji na temat danych osobowych znajduje się w Polityce prywatności.