szukaj w portalu Rynek i Sztuka MENU
KURSY ONLINE DUŻY

KURS ONLINE: Tworzenie kolekcji sztuki na lata – przedsprzedaż

kursy

KURS ONLINE: Tworzenie kolekcji sztuki na lata – przedsprzedaż KURS ONLINE TWORZENIE KOLEKCJI SZTUKI

Najważniejsze informacje:

Miejsce szkolenia: KURS ONLINE
Termin rozpoczecia: marzec
Termin zakończenia: maj
Czas trwania: 8 tygodni
Godzina rozpoczęcia: 18.00

Opis kursu:

Tworzenie kolekcji na lata – poszerzanie zainteresowań, zrozumienie rynku, przekazywanie dzieł kolejnym pokoleniom i nie tylko.

Zobacz więcej

Prowadzący
Anna Niemczycka-Gottfried

Anna Niemczycka-Gottfried

rynekisztuka.pl
Promotorka sztuki i artystów, wydawca oraz redaktor naczelna portalu www.rynekisztuka.pl (jednego z największych serwisów dla kolekcjonerów w Polsce), doradca na rynku sztuki.

Iwona Wojnarowicz

Iwona Wojnarowicz

Doradca sztuki, historyk sztuki, marszand, a także grafik. Specjalizuje się w sztuce XX i XXI wieku oraz zarządzaniu i zbiorami sztuki. Były prezes domu aukcyjnego Libra.

Stefania Olbrycht

Stefania Olbrycht

Historyk sztuki, kurator w Piękna Gallery w Warszawie oraz koordynator wystaw w nowojorskiej galerii Green Point Projects. Zarówno naukowo jak i zawodowo specjalizuje się w polskiej sztuce powojennej. Oprócz organizacji wystaw i aukcji zajmuje się doradztwem w zakresie budowania kolekcji oraz inwestowania w sztukę. Doświadczenie zdobywała m.in. w Galerii Fibak obserwując życie jednej z najważniejszych kolekcji polskiej sztuki współczesnej.

Karolina Nowak-Sarbińska

Karolina Nowak-Sarbińska

Ekspert sztuki współczesnej, niezależny art advisor. Zajmuje się tworzeniem prywatnych i firmowych kolekcji dzieł sztuki. Doradzała przy zakupach prac m.in. Wojciecha Fangora, Magdaleny Abakanowicz, Andrzeja Wróblewskiego, Jerzego Nowosielskiego czy Wilhelma Sasnala. Współpracuje z czołowymi galeriami sztuki, wiodącymi artystami, kolekcjonerami prywatnymi oraz domami aukcyjnymi. Koordynuje wszelkie kwestie związane z obsługą kolekcji dzieł sztuki: transport, ubezpieczenie, magazynowanie, oprawę, aranżację dzieł sztuki we wnętrzu, konserwację i dokumentację. Specjalizuje się w szkoleniach dla firm, których celem jest przybliżenie uczestnikom specyfiki rynku sztuki poprzez poznanie podmiotów na nim działających oraz zasad jakie na nim obowiązują. Jest wykładowczynią studiów podyplomowych „Sztuka współczesna. Wiedza i Rynek”

Paweł Terpiłowski

Paweł Terpiłowski

Radca prawny specjalizujący się w prawnych aspektach sprzedaży oraz podatkach pośrednich. Doświadczenie zawodowe zdobywał w kancelariach prawnych oraz korporacjach międzynarodowych. Autor wielu publikacji prawniczych i podatkowych, m.in. dla Wolters Kluwer, Rzeczpospolita, Forbes, Infor, a także szkoleniowiec
z zakresu prawa i podatków.

Magazyn

Kursy online

Odwiedź sklep Rynku i Sztuki

Zobacz nasze kursy Zobacz warsztaty o sztuce

Zapisz się do naszego newslettera

Zapisując się na newsletter zgadzasz się z regulaminem portalu rynekisztuka.pl Administratorem danych osobowych jest Media&Work Agencja Komunikacji Medialnej (ul. Buforowa 4e, p. 1, p-2-5, 52-131 Wrocław). Podanie danych jest dobrowolne. Zgoda na otrzymywanie informacji handlowych może zostać wycofana w każdym czasie. Więcej informacji na temat danych osobowych znajduje się w Polityce prywatności.