szukaj w portalu Rynek i Sztuka MENU
Cracow Art Week Krakers

Redakcja

Zapraszamy do przesyłania interesujących informacji, opinii, opracowań i raportów.  Prosimy o dołączanie zdjęć ilustrujących przesłane materiały. Zastrzegamy sobie prawo do skrócenia lub przeredagowania tekstu, odmowy opublikowania tekstu bez podania przyczyn oraz zaprzestania publikowania tekstu bez uprzedniego powiadomienia lub zgody autora. Informacje o wystawach i wydarzeniach artystycznych publikowane są na łamach portalu w ramach patronatu medialnego.

Wszelkie materiały, artykuły prasowe oraz sugestie i pytania prosimy kierować na adres: redakcja@rynekisztuka.pl

Materiały niezamówione:

  • Wszelkie treści nadesłane do redakcji z inicjatywy użytkownika traktujemy jako materiały niezamówione oraz na zasadzie współautorstwa redakcji Rynek i Sztuka i nadawcy;
  • Autor materiałów niezamówionych przez redakcję, a opublikowanych na łamach Rynku i Sztuki, nie może zgłaszać żadnych żądań majątkowych wynikających z faktu publikacji;
  • Redakcja Rynku i Sztuki może dowolnie decydować o publikacji materiałów niezamówionych.

Redaktor naczelna

Anna Niemczycka-Gottfried

Anna Niemczycka-Gottfried

Promotorka sztuki i artystów, doradca na rynku sztuki. Absolwentka Instytutu Filologii Polskiej oraz Historii Sztuki Uniwersytetu Wrocławskiego. Od 12 lat profesjonalnie analizuje rynek sztuki oraz jego funkcjonowanie w Polsce i za granicą. Jest założycielką autorskiego serwisu informacyjnego o charakterze biznesowym, artystycznym i edukacyjnym Rynekisztuka.pl. Jest autorką specjalistycznych artykułów poświęconych rynkowi sztuki oraz inwestycjom alternatywnym, publikowanych przez najważniejsze polskie tytuły m.in. „Forbesa”, „Gazetę Finansową”, „Gazetę Bankową”, „Polskę The Times”, „Businessman”, „Puls Biznesu”, „Newsweek”, „Gazetę Prawną”. Wspólnie ze swoim zespołem zmienia twórcze pomysły oraz najnowsze technologie w skuteczne działania biznesowe.

Nasz zespół:

Portal Rynek i Sztuka współpracuje z niezależnymi dziennikarzami, redaktorami, a także z ekspertami oraz uznanymi autorytetami z zakresu historii sztuki, ekonomii i prawa.

Adres redakcji:

Portal Rynek i Sztuka
ul. Buforowa 4e (I piętro, p. 2-5)
52-131 Wrocław
+48 609 614 359

Magazyn

Kursy online

Odwiedź sklep Rynku i Sztuki

Zobacz nasze kursy Zobacz konsultacje dla artystów

Zapisz się do naszego newslettera

Zapisując się na newsletter zgadzasz się z regulaminem portalu rynekisztuka.pl Administratorem danych osobowych jest Media&Work Agencja Komunikacji Medialnej (ul. Buforowa 4e, p. 1, p-2-5, 52-131 Wrocław). Podanie danych jest dobrowolne. Zgoda na otrzymywanie informacji handlowych może zostać wycofana w każdym czasie. Więcej informacji na temat danych osobowych znajduje się w Polityce prywatności.