szukaj w portalu Rynek i Sztuka MENU

Dla Kogo

DO KOGO SKIEROWANA JEST OFERTA WARSZTATÓW?

Szkolenie Artist Management to propozycja dla artystów wizualnych, którzy pragną nauczyć się skutecznego planowania własnej kariery zawodowej. Jeżeli chcesz, by Twoja twórczość i nazwisko stały się rozpoznawalne, chcesz dowiedzieć się jak współpracować z galeriami sztuki, muzeami, domami aukcyjnymi i kuratorami oraz poznać zasady marketingu sztuki nasze warsztaty są właśnie dla Ciebie.

Na Artist Management składa się szereg umiejętności związanych z rozwojem kariery twórcy – tworzenie i rozwój wizerunku artysty na rynku, tworzenie materiałów promocyjnych, prowadzenie kampanii komunikacyjnych, Public Relations czy rozwój kontaktów biznesowych lokalnie i międzynarodowo. Wszystkie te zagadnienia oraz przykłady case studies poznasz na warsztatach z pomocą naszych specjalistów.

Przejdźmy do formalności:

Zapisz sie na szkolenie Pobierz Regulamin

W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt: artysta@media-work.pl lub numerem telefonu 609 614 359.

Magazyn

Magazyn

Czytaj najnowszy numer Magazynu RiSZ online.

Kup magazyn Zobacz inne nasze publikacje

Zapisz się do naszego newslettera

Zapisując się na newsletter zgadzasz się z regulaminem portalu rynekisztuka.pl Administratorem danych osobowych jest Media&Work Agencja Komunikacji Medialnej (ul. Buforowa 4e, p. 1, p-2-5, 52-131 Wrocław). Podanie danych jest dobrowolne. Zgoda na otrzymywanie informacji handlowych może zostać wycofana w każdym czasie. Więcej informacji na temat danych osobowych znajduje się w Polityce prywatności.