szukaj w portalu Rynek i Sztuka MENU

Inwestowanie w sztukę dawną

szkolenia

Inwestowanie w sztukę dawną Henryk Siemiradzki, Taniec wśród mieczów, 1881

Najważniejsze informacje:

Miejsce szkolenia: Warszawa, STUDIO BANK

Opis szkolenia:

Zakup dzieł dawnych mistrzów to jeden z najstarszych i najbardziej rozpowszechnionych sposobów kolekcjonowania i inwestowania w sztukę. Podczas wykładu w metodyczny sposób przedstawimy najważniejsze kwestie z tym związane – miejsca i sposoby zakupu, przechowywania dzieł sztuki, ale także w jaki sposób odkryć, jaki malarz czy kierunek artystyczny nas naprawdę interesuje.

Powiemy także o tym, co wpływa na wzrost lub spadek cen dzieł sztuki dawnej. Omówimy zasady rozpoznawania najważniejszych technik artystycznych, takich jak malarstwo olejne czy różne typy grafiki artystycznej oraz jak w dawnych czas przebiegał proces powstawania obrazu.

Powiemy także o najważniejszych zasadach ostrożności, jakie trzeba zachować w celu uniknięcia zakupu falsyfikatu oraz jak korzystać z porad ekspertów.

Przejdźmy do formalności:

Zapisz sie na szkolenie Pobierz Regulamin

W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt: artysta@media-work.pl lub numerem telefonu 609 614 359.

Magazyn

Magazyn

Czytaj najnowszy numer Magazynu RiSZ online.

Kup magazyn Zobacz inne nasze publikacje

Zapisz się do naszego newslettera

Zapisując się na newsletter zgadzasz się z regulaminem portalu rynekisztuka.pl Administratorem danych osobowych jest Media&Work Agencja Komunikacji Medialnej (ul. Buforowa 4e, p. 1, p-2-5, 52-131 Wrocław). Podanie danych jest dobrowolne. Zgoda na otrzymywanie informacji handlowych może zostać wycofana w każdym czasie. Więcej informacji na temat danych osobowych znajduje się w Polityce prywatności.