szukaj w portalu Rynek i Sztuka MENU

Inwestowanie w sztukę współczesną

szkolenia

Inwestowanie w sztukę współczesną Magdalena Abakanowicz, Steel Embriology, 2007 – 2008, stal nierdzewna spawana, 8 obiektów, źr. Polswiss Art

Najważniejsze informacje:

Miejsce szkolenia: Warszawa, STUDIO BANK
Adres: ul. Daniłowiczowska 18B, Warszawa
Jak dojechać: Zobacz na mapie
Termin szkolenia: 28/03/2020
Godzina rozpoczęcia: 8h
Czas trwania: 09:00
Cena szkolenia: 990 zł netto (1217, 70 zł brutto)

Opis szkolenia:

Sztuka współczesna to jeden największych segmentów rynku sztuki. Choć jej kolekcjonowanie uchodzi za skomplikowane hobby dla znawców, to zakup prac artystów żyjących, czy też niedawno zmarłych, to jedna z najlepszych inwestycji w dzieła sztuki.

Na początku wykładu omówimy najważniejsze pojęcia związane ze sztuką współczesną oraz postaramy się odpowiedzieć na pytanie, dlaczego może budzić ona niechęć. Powiemy również, jak odkryć, który artysta nam się podoba. Następnie przedstawimy najistotniejsze zasady i mechanizmy tego segmentu rynku sztuki – jak kształtują się ceny wybranych artystów, jak kształtuje się popyt i podaż, jaki wpływ na nie mają działania promocyjne oraz jaka jest rola ekspertów.

Przejdźmy do formalności:

Zapisz sie na szkolenie Pobierz Regulamin

W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt: artysta@media-work.pl lub numerem telefonu 609 614 359.

Magazyn

Magazyn

Czytaj najnowszy numer Magazynu RiSZ online.

Kup magazyn Zobacz inne nasze publikacje

Zapisz się do naszego newslettera

Zapisując się na newsletter zgadzasz się z regulaminem portalu rynekisztuka.pl Administratorem danych osobowych jest Media&Work Agencja Komunikacji Medialnej (ul. Buforowa 4e, p. 1, p-2-5, 52-131 Wrocław). Podanie danych jest dobrowolne. Zgoda na otrzymywanie informacji handlowych może zostać wycofana w każdym czasie. Więcej informacji na temat danych osobowych znajduje się w Polityce prywatności.