szukaj w portalu Rynek i Sztuka MENU

Prelegenci

Anna Niemczycka-Gottfried
Anna Niemczycka-Gottfried

Manager artystów, redaktor naczelna, wydawca Rynku i Sztuki – jednego z największych portali w Polsce poświęconych sztuce i inwestowaniu w sztukę. Założycielka Media&Work Agencji Komunikacji Medialnej, która od 2011 roku promuje artystów indywidualnych w ramach programu Artist Management w Polsce i za granicą. Anna Niemczycka-Gottfried jest doradcą na rynku sztuki, autorką specjalistycznych artykułów i komentarzy eksperckich związanych z rynkiem sztuki i marketingiem kultury m.in: dla TVN Świat, Rzeczpospolita, Polskie Radio, Polsat News itp. Prowadzi złożone działania promocyjno-komunikacyjne dla firm i klientów indywidualnych oraz wdraża program „Culcorporate Cultural Responsibility”, który pomaga nawiązać dialog między biznesem a światem kultury.

rynekisztuka.pl

Marcin Mańka
Marcin Mańka

Psycholog, trener, coach, prezenter radiowy i telewizyjny, konferansjer.  Posiada ponad szesnastoletnie doświadczenie pracy w mediach – prasie, radiu (Radio ZET, Roxy FM, Radiostacja), a przede wszystkim w telewizji (TVP 1, TVP Info, Polsat, TVN). Organizuje i prowadzi szkolenia, sesje coachingowe oraz konferencje w całej Polsce. Specjalista w szkoleniach z nowoczesnych prezentacji i wystąpień publicznych, autoprezentacji, sztuki panowania nad emocjami i tremą, asertywności i komunikacji w biznesie, efektywności osobistej i zarządzania sobą w czasie. Współprowadzący Studio LOTTO, oraz juror w programie Make Me Over – Wielka Zmiana. Właściciel firmy szkoleniowej oraz firmy zajmującej się produkcją foto i wideo.

www.manka-academy.com

Oksana Bagriy
Oksana Bagriy

Doświadczona marszand, a przy tym artystka i konserwatorka dzieł sztuki. Kwalifikacje zdobywała na stanowisku marszanda w domu aukcyjnym Rempex, gdzie była odpowiedzialna za sprzedaż oraz współpracę z komisją ekspercką przy weryfikacji dzieł sztuki. Jako Dyrektor Sprzedaży od początku tworzyła prężnie rozwijający się dom aukcyjny Libra, który w ciągu 2 lat osiągnął piątą pozycję w rankingach wyników sprzedaży pośród 33 domów aukcyjnych w Polsce.

  • Specjalistka ds. zarządzania finansami, organizacji eventów i promocji.
  • Członkini Stowarzyszenia Antykwariuszy i Marszandów Polskich (SAMP) oraz
    międzynarodowego stowarzyszenia antykwariuszy CINOA.
  • Wyróżniona stypendium Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego RP.

www.oksanabagriy.pl

Przejdźmy do formalności:

Zapisz sie na szkolenie Pobierz Regulamin

W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt: artysta@media-work.pl lub numerem telefonu 609 614 359.

Magazyn

Magazyn

Czytaj najnowszy numer Magazynu RiSZ online.

Kup magazyn Zobacz inne nasze publikacje

Zapisz się do naszego newslettera

Zapisując się na newsletter zgadzasz się z regulaminem portalu rynekisztuka.pl Administratorem danych osobowych jest Media&Work Agencja Komunikacji Medialnej (ul. Buforowa 4e, p. 1, p-2-5, 52-131 Wrocław). Podanie danych jest dobrowolne. Zgoda na otrzymywanie informacji handlowych może zostać wycofana w każdym czasie. Więcej informacji na temat danych osobowych znajduje się w Polityce prywatności.