szukaj w portalu Rynek i Sztuka MENU
Tchórzewski
Ładowanie Wydarzenia

Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Czołowi polscy artyści na aukcji i wystawie ANS AZURA

Kategorie wydarzeń:

19.05.2022
26.05.2022

Tadeusz Kantor

ANZ AZURA zaprasza na wernisaż wystawy przedaukcyjnej „Polscy artyści w centrum uwagi – powojenne pokolenie w Europie Środkowo-Wschodniej”, który odbędzie się 19 maja o godz. 17.00 w Warszawie przy ul. Mysiej 3. Wśród zaprezentowanych prac znajdą się dzieła czołowych polskich artystów m.in. Tadeusza Kantora, Jana Dobkowskiego czy Katarzyny Kobro. Wystawę będzie można zobaczyć do 22 maja. Aukcja online odbędzie się 26 maja.

Prezentowana wystawa towarzyszy aukcji online o tym samym tytule. Już 19 maja na stronie internetowej organizatora –  www.ansazura.com ruszy możliwość licytacji obiektów. Aukcja „Polscy artyści w centrum uwagi – powojenne pokolenie w Europie Środkowo-Wschodniej” rozpocznie się 26 maja o godz. 18.00 i będzie transmitowana na żywo na wspomnianej platformie. Uczestnicy będą mieli szansę na wzięcie udziału w wydarzeniu w czasie rzeczywistym bez względu na to, gdzie się aktualnie znajdują.

Na aukcję trafi w sumie 20 obiektów twórców takich jak Tadeusz Kantor, Natalia LL, Edward Dwurnik, Jan Dobkowski, Ryszard Winiarski Jerzy Nowosielski, Erna Rosenstein, Łódź Kaliska, Antoni Starczewski, Marek Włodarski, Teresa Rudowicz, Tomasz Żołnierkiewicz, Jarosław Kozłowski, Rafał Olbiński, Rafał Bujnowski oraz Zdzisław Beksiński.

“Ans Azura kładzie szczególny nacisk na powojenną oraz współczesną sztukę z perspektywy artystów, którzy dzięki zaangażowaniu i bogactwu swojej pracy, wywarli znaczący wpływ na sztukę Europy Środkowo-Wschodniej oraz Bliskiego Wschodu. Nasza platforma opiera się na trzech aspektach:  aukcjach online, sprzedaży prywatnej oraz organizacji wystaw online. Wraz ze wzrostem zainteresowania sztuką artystów pochodzących z wspomnianych regionów, mamy nadzieję, że Ans Azura stanie się pomostem pomiędzy rynkiem zachodnim, wschodnim i bliskowschodnim.  To szansa nie tylko na odkrycie bogatego dorobku sztuki, ale i okazja dla nowych odbiorców na wzięcie udziału w naszym przedsięwzięciu bez względu na to, gdzie aktualnie się znajdują” – Andreea Stanculeanu prezes domu aukcyjnego ANS AZURA.

ANS AZURA to dom aukcyjny prowadzący działalność online założony w 2021 roku. Zajmuje się organizacją aukcji, wystaw oraz sprzedaży prywatnych. ANS AZURA w swojej ofercie skupia się przede wszystkim na artystach powojennych i współczesnych z obszaru Europy Środkowo-Wschodniej oraz Bliskiego Wschodu.

  • Start licytacji online – 19 maja na stronie ANS AZURA
  • Aukcja kończąca licytacje online – 26 maja na stronie ANS AZURA
  • Wernisaż wystawy przedaukcyjnej – 19 maja w godz. 17.00-20.00 w Warszawie przy ul. Mysiej 3
  • Wystawa przedaukcyjna – 20-21 maja w godz. 10.00-20.00, a 22 maja 10.00-18.00 w Warszawie przy ul. Mysiej 3

Szczegóły

Początek:
19.05.2022
Koniec:
26.05.2022
Kategorie wydarzeń:
Strona www:
https://ansazura.com/

Organizator

Dom aukcyjny ANS AZURA
Telefon:
ansazura@ansazura.com
Adres e-mail:
+40 759 333 334
Strona internetowa:
https://ansazura.com/

Miejsce wydarzenia

MYSIA 3
ul. Mysia 3
Warszawa, mazowieckie 00-496 Poland
+ Google Map
Strona internetowa:
biuro@mysia3.pl

Zapisz się do naszego newslettera

Zapisując się na newsletter zgadzasz się z regulaminem portalu rynekisztuka.pl Administratorem danych osobowych jest Media&Work Agencja Komunikacji Medialnej (ul. Buforowa 4e, p. 1, p-2-5, 52-131 Wrocław). Podanie danych jest dobrowolne. Zgoda na otrzymywanie informacji handlowych może zostać wycofana w każdym czasie. Więcej informacji na temat danych osobowych znajduje się w Polityce prywatności.