szukaj w portalu Rynek i Sztuka MENU
KURSY ONLINE NOWA EDYCJA JESIEŃ
Ładowanie Wydarzenia

Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Aukcja Charytatywna „ziarno SZTUKI – ogród NADZIEI”

Kategorie wydarzeń:

11 maja - 19:00

ziarno SZTUKI – ogród NADZIEI

Fundacja „Ogród Nadziei” już po raz 20. zaprasza do udziału w Aukcji Charytatywnej „ziarno SZTUKI – ogród NADZIEI”. 

Magdalena Szilke

Magdalena Szilke

Fundacja Psychoonkologii i Promocji Zdrowia „Ogród Nadziei” zachęca do udziału w startującej 11 maja 2022 roku aukcji charytatywnej, której dochód zostanie przekazany na wsparcie pacjentów w chorobach nowotworowych. Projekt organizowany od 2007 roku zajmuje III miejsce w rankingu aukcji charytatywnych portalu Artinfo.pl.

Już 11 maja o godz. 19:00 w budynku Laboratorium Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski w Warszawie na aukcję zostanie wystawione 90 prac znanych artystów od lat współpracujących z Fundacją. Udział w licytacjach możliwy jest także przez Internet.

„Sztuka wspiera nadzieję – ta aukcja to dary serca Artystów i Licytujących, którzy wzbogacają swoje zbiory i jednocześnie przyczyniają się do pomocy tym, którzy nadziei bardzo potrzebują. Jako Fundacja jesteśmy głęboko wdzięczni, dzięki temu możemy wypełniać naszą misję. Co roku do aukcji dołączają kolejne wspaniałe nazwiska autorów, w tej jubileuszowej i jakże ważnej dla nas edycji również znajdą się wybitni artyści.”– podsumowała Prezes Fundacji Psychoonkologii i Promocji Zdrowia „Ogród Nadziei” Monika Anna Popowicz.

Wśród twórców biorących udział w tegorocznej edycji znajdują się m.in. Magdalena Szilke, Krzysztof Pająk, Jerzy Ruszczyński, Bogna Jarzemska-Misztalska, Krzysztof Ludwin, Joanna Mieszko, Gocha Stankiewicz, Anna Alicja Trochim, Marek Zyga, Marta Pokojowczyk, Anna Lewińska, Tadeusz Sobkowiak, Małgorzata Kosiec, Maciej Wierzbicki, Sabina Maria Grzyb i wielu innych.

Do tej pory projekt wsparło blisko 300 znanych artystów.

Środki zebrane na aukcji zostaną przeznaczone na wsparcie Integralnego Programu Zdrowienia dla chorych na raka oraz ich bliskich.

 

Pokaz przedaukcyjny odbędzie się 09-11.05.2022 r. w godz. 11:00-18:00 i w dniu aukcji do 19:30 w budynku Laboratorium w Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski oraz na portalu Artinfo.pl licytacja 11.05.2022 od godz. 19:30.

Wystawa wirtualna https://artspaces.kunstmatrix.com/node/9890064

Katalog w wersji elektronicznej: https://bit.ly/3K2GD3p

Więcej aktualnych informacji: https://www.facebook.com/ZiarnoSztukiOgrodNadziei

Szczegóły

Data:
11 maja
Godzina:
19:00
Kategorie wydarzeń:
Strona www:
www.ogrodnadziei.org.pl

Organizator

Fundacja Psychoonkologii i Promocji Zdrowia ” Ogród Nadziei”
Telefon:
509 671 585
Adres e-mail:
fundacja@ogrodnadziei.org.pl
Strona internetowa:
http://www.ogrodnadziei.org.pl/

Miejsce wydarzenia

Laboratorium w Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski w Warszawie
Jazdów 2
Warszawa, mazowieckie 00-467
+ Google Map
Telefon:
+48 604 615 980

Zapisz się do naszego newslettera

Zapisując się na newsletter zgadzasz się z regulaminem portalu rynekisztuka.pl Administratorem danych osobowych jest Media&Work Agencja Komunikacji Medialnej (ul. Buforowa 4e, p. 1, p-2-5, 52-131 Wrocław). Podanie danych jest dobrowolne. Zgoda na otrzymywanie informacji handlowych może zostać wycofana w każdym czasie. Więcej informacji na temat danych osobowych znajduje się w Polityce prywatności.