szukaj w portalu Rynek i Sztuka MENU
Ładowanie Wydarzenia

Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

XVI AUKCJA CHARYTATYWNA „ziarno SZTUKI – ogród NADZIEI”

Kategorie wydarzeń:

23.04.2020

XIV Aukcja Charytatywna 'ziarno Sztuki - ogród Nadziei', Muzeum Narodowe w Warszawie, fot. materiały prasowe fundacji

XVI Aukcja Charytatywna „ziarno SZTUKI – ogród NADZIEI” organizowana jest przez Fundację Psychoonkologii i Promocji Zdrowia „Ogród Nadziei” wspólnie z Partnerem – Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski w Warszawie. 

Od lat aukcja należy do jednych z najlepszych i najbardziej rozpoznawalnych przedsięwzięć charytatywnych w Polsce (III miejsce w rankingu aukcji charytatywnych portalu Artinfo.pl).

Swoje dzieła na aukcję „ziarno SZTUKI – ogród NADZIEI” przekaże około 100 znanych i cenionych artystów.

Aukcja odbędzie się w czwartek, 23 kwietnia 2020 r. w Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski, godz. 19.30, natomiast wystawa czynna będzie od wtorku, 21 kwietnia 2020 r. , w godz. 12.00 – 20.00.

Dochód z aukcji zostanie w całości przeznaczony na organizację i realizację Integralnego Programu Zdrowienia, przeznaczonego dla osób chorych na nowotwory i ich bliskich. Rocznie Fundacja „Ogród Nadziei” wspiera ok. 200 osób, które przechodzą trudne doświadczenie choroby. 

 

Miejsce: Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski w Warszawie

Termin: 23 kwietnia 2020 r.

Wystawa czynna od 21 kwietnia 2020 r. , w godz. 12.00 – 20.00.

http://www.ogrodnadziei.org.pl/

Szczegóły

Data:
23.04.2020
Kategorie wydarzeń:
Strona www:
http://www.ogrodnadziei.org.pl/

Zapisz się do naszego newslettera

Zapisując się na newsletter zgadzasz się z regulaminem portalu rynekisztuka.pl Administratorem danych osobowych jest Media&Work Agencja Komunikacji Medialnej (ul. Buforowa 4e, p. 1, p-2-5, 52-131 Wrocław). Podanie danych jest dobrowolne. Zgoda na otrzymywanie informacji handlowych może zostać wycofana w każdym czasie. Więcej informacji na temat danych osobowych znajduje się w Polityce prywatności.