szukaj w portalu Rynek i Sztuka MENU
SKLEP BANER DUŻY
Ładowanie Wydarzenia

Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Cw | Contemporary Warsaw – Aukcja Sztuki Współczesnej

Kategorie wydarzeń:

11.12.2020 - 19:30
23:59

Cw | Contemporary Warsaw - Aukcja Sztuki Współczesnej

Cw | Contemporary Warsaw to nowa przestrzeń, która zajmuje się tylko i wyłącznie dobrą polską sztuką współczesną, prezentując wszystko to, co wartościowe po 1945 roku, z naciskiem na najnowsze,  rodzące się właśnie zjawiska.

W planach na najbliższy rok jest stworzenie stałej galerii. Rok 2020 zamykają pierwszą z cyklu Aukcję Sztuki Współczesnej. Aukcja odbędzie się 11 grudnia 2020 o godz. 19:30, link https://www.contemporarywarsaw.com/aukcja-inauguracyjna. Na aukcji znajdzie się 26 starannie wybranych pozycji, które w przekrojowy i dość całościowy sposób ukazują najciekawsze zjawiska w polskiej sztuce. Są nazwiska nowe i nieco starsze, te już znane i te dopiero wschodzące. Jest malarstwo, ale także rysunek, rzeźba, fotografia. Są artyści i artystki, komentujący bieżące wydarzenia i zjawiska społeczne oraz ci skupieni bardziej na własnych losach i działaniach. Jest abstrakcja, realizm, są inne postawy, także te eksperymentalne. Wśród artystów i artystek znajdują się m.in. Jan Dobkowski, Martyna Czech, Tomasz Górnicki, Zuzanna Bartoszek, Łukasz Stokłosa, Cecylia Malik, Jakub Ciężki, Liliana Piskorska, Paweł Żukowski, Natalia Bażowska, Zbiok, Gosia Bartosik, Tomek Kulka oraz Viola Głowacka, Wiktor Dyndo, Jan Eustachy Wolski, Anna Rutkowska, Norbert Delman, Michał Slezkin, Agata Borowa, Witold Stelmachniewicz, Yulia Krivivh, Celina Kanunnikava i Ewa Axelrad.

Wystawa przedaukcyjna odbędzie się w dniach 7-11 grudnia 2020 roku, w Galerii w Centrum Sztuki Fort Sokolnickiego przy ul. Stefana Czarnieckiego 51, Warszawa Żoliborz. Wystawę będzie można oglądać codziennie w godzinach 10-16. Więcej na: www.contemporarywarsaw.com/aukcja-inauguracyjna

Katalog aukcyjny

Szczegóły

Data:
11.12.2020
Godzina:
19:30 - 23:59
Kategorie wydarzeń:
Strona www:
https://www.contemporarywarsaw.com/aukcja-inauguracyjna

Zapisz się do naszego newslettera

Zapisując się na newsletter zgadzasz się z regulaminem portalu rynekisztuka.pl Administratorem danych osobowych jest Media&Work Agencja Komunikacji Medialnej (ul. Buforowa 4e, p. 1, p-2-5, 52-131 Wrocław). Podanie danych jest dobrowolne. Zgoda na otrzymywanie informacji handlowych może zostać wycofana w każdym czasie. Więcej informacji na temat danych osobowych znajduje się w Polityce prywatności.