szukaj w portalu Rynek i Sztuka MENU
KURSY ONLINE DUŻY
Ładowanie Wydarzenia

Wszystkie Wydarzenia

„Drugie Życie” wirtualna wystawa Krzyśka Grabary

Kategorie wydarzeń:

21 września
31 grudnia

rynekisztuka.pl

Biografia Krzyśka Grabary należy do tych, które inspirują. Artysta, który przez dużą część życia pracował jako policjant odnajduje swoje powołanie jako twórca. Sztuka jest dla niego nie tylko pasją, ale także sposobem na odnalezienie człowieka w sobie. I właśnie to poszukiwanie (zarówno duchowe jak i związane z technikami malarskimi), jest widoczne w jego pracach. Wirtualna wystawa “Drugie życie” jest wspaniałą okazją na zapoznanie się z niezwykłą twórczością Krzyśka Grabary. 

Droga intuicji

Grabara wielokrotnie podkreślał rolę intuicji w swoim życiu, a także w procesie twórczym. Dzięki temu, że otworzył się na wewnętrzny głos, może dzisiaj traktować sztukę jako pracę. W ciągu kilku lat intensywnej kariery artystycznej udało mu się stworzyć setki prac (w różnych technikach) oraz dotrzeć do kolekcjonerów na całym świecie, a obraz „Mój umysł” został sprzedany na aukcji w Desa Unicum. 

Ścieżka życiowa Krzysztofa Grabary inspiruje do tego, aby w odważny sposób walczyć o swoje życie. Nigdy nie jest za późno na życie w zgodzie z samym sobą. To właśnie szczerość bije z obrazów artysty, a także odwaga i piękno. “Drugie życie” daje nam wgląd w sztukę, która powstaje z potrzeby serca.

Wystawa online dostępna na stronie grabara.art do 31.12.2021.

Wirtualna wystawa podzielona jest na trzy pokoje – każdy z nich przenosi widza w inny nastrój. Taka właśnie jest twórczość Grabary – składa się na nią cała paleta emocji.

Szczegóły

Początek:
21 września
Koniec:
31 grudnia
Kategorie wydarzeń:
Strona www:
grabara.art

Organizator

Krzysiek Grabara
Strona internetowa:
grabara.art

Zapisz się do naszego newslettera

Zapisując się na newsletter zgadzasz się z regulaminem portalu rynekisztuka.pl Administratorem danych osobowych jest Media&Work Agencja Komunikacji Medialnej (ul. Buforowa 4e, p. 1, p-2-5, 52-131 Wrocław). Podanie danych jest dobrowolne. Zgoda na otrzymywanie informacji handlowych może zostać wycofana w każdym czasie. Więcej informacji na temat danych osobowych znajduje się w Polityce prywatności.