szukaj w portalu Rynek i Sztuka MENU
Rynek sztuki bez tajemic
Ładowanie Wydarzenia

Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Finisaż wystawy „Spełniona” Julity Malinowskiej w Galerii STALOWA

Kategorie wydarzeń:
,

31.01.2018 - 19:00

Galeria STALOWA serdecznie zaprasza na finisaż wystawy „Spełniona” Julity Malinowskiej, który odbędzie się w środę, 31 stycznia 2018 r., o godz. 19.00 przy ul. Stalowej 26 w Warszawie.

Finisaż wystawy będzie doskonałą okazją do spotkania z artystką oraz wysłuchania opowieści o okolicznościach poznania bohaterów jej prac. Podczas wydarzenia odbędzie się wyjątkowe oprowadzenie po wystawie, podczas którego Julita Malinowska opowie o każdym obrazie prezentowanym na wystawie, swojej drodze twórczej oraz początkach kariery artystycznej.

Wystawa pt. Spełniona w Galerii STALOWA to ekspozycja najnowszych prac autorstwa Julity Malinowskiej. Za obrazami, których inspiracją były egzotyczne podróże kryją się interesujące historie oraz ludzie uwiecznieni na płótnach.

Julita Malinowska (ur. 1979) zajmuje się malarstwem. Jej kompozycje mają duży ładunek emocjonalny. Widoczne są głęboko przemyślane treści, wystudiowane pozy, czy międzyludzkie interakcje, które autorka przekazuje widzowi.

fot. góra: Spełniona III, 2017, olej na płótnie, 140x180cm; źródło: Galeria Stalowa

Rynekisztuka.pl

Szczegóły

Data:
31.01.2018
Godzina:
19:00
Kategorie wydarzeń:
,

Miejsce wydarzenia

Galeria STALOWA
Stalowa 26
Warszawa, mazowieckie Polska
+ Google Map

Zapisz się do naszego newslettera

Zapisując się na newsletter zgadzasz się z regulaminem portalu rynekisztuka.pl Administratorem danych osobowych jest Media&Work Agencja Komunikacji Medialnej (ul. Buforowa 4e, p. 1, p-2-5, 52-131 Wrocław). Podanie danych jest dobrowolne. Zgoda na otrzymywanie informacji handlowych może zostać wycofana w każdym czasie. Więcej informacji na temat danych osobowych znajduje się w Polityce prywatności.