szukaj w portalu Rynek i Sztuka MENU
Ładowanie Wydarzenia

Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

II Aukcja Sztuki Współczesnej DNA w Katowicach

Kategorie wydarzeń:

17.05.2014 - 19:00
22:00

17 maja 2014 r. 19:00 w Sky Barze Qubus Hotelu w Katowicach odbędzie się II Aukcja Sztuki Współczesnej.

patronat rynekisztuka.plJuż po raz drugi Dom Aukcyjny DNA organizuje to artystyczne wydarzenie, które ma na celu promocję polskiej sztuki współczesnej. Na majowej aukcji będzie przedstawionych 50 obrazów uznanych młodych artystów, w tym prace Grzegorza Klimka, Marcina Painty, Edyty Hul, Violi Tycz, Anny Sikory, Lenki Kubicy, Wojciecha Brewki i wielu innych. Artyści reprezentują różne style i techniki, odwołują się do rożnych tematów, łączy ich jednak oryginalność.

Dzieła, wylicytowane podczas aukcji, dostarczą wielu wrażeń estetycznych, intrygując odbiorców każdego dnia. Mogą także pełnić rolę dobrej inwestycji. Nabywając dzieło, zapewniamy sobie możliwość obcowania każdego dnia ze sztuką, budzącą podziw i refleksję.

Uczestnictwo w Aukcji w Katowicach jest bezpłatne, więc dołączyć do świetnej kulturalnej zabawy może każdy. Licytacja dzieł zaczyna się już od 500 zł. Licytować można na kilka sposobów: osobiście lub na odległość (telefonicznie lub poprzez zlecenie licytacji pracownikowi domu aukcyjnego). Zainteresowani uczestnictwem w aukcji proszeni są o wcześniejszą rejestrację .
50 specjalnie wybranych obrazów można oglądać już od 13 maja 2014 r. na wystawie przedaukcyjnej w Qubus Hotel Prestige w Katowicach lub na stronie Domu Aukcyjnego www.da.dnagallery.pl

Szczegóły

Data:
17.05.2014
Godzina:
19:00 - 22:00
Kategorie wydarzeń:

Organizator

Unnamed Organizer
Strona internetowa:
www.da.dnagallery.pl

Zapisz się do naszego newslettera

Zapisując się na newsletter zgadzasz się z regulaminem portalu rynekisztuka.pl Administratorem danych osobowych jest Media&Work Agencja Komunikacji Medialnej (ul. Buforowa 4e, p. 1, p-2-5, 52-131 Wrocław). Podanie danych jest dobrowolne. Zgoda na otrzymywanie informacji handlowych może zostać wycofana w każdym czasie. Więcej informacji na temat danych osobowych znajduje się w Polityce prywatności.