szukaj w portalu Rynek i Sztuka MENU
Ładowanie Wydarzenia

Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Łukasz Towpik: Izolacja

Kategorie wydarzeń:

19.06.2021 - 14:00
30.07.2021 - 16:00

Łukasz Towpik: Izolacja

Serdecznie zapraszamy na wystawę Łukasz Towpik: Izolacja, zorganizowaną przez Galerię van Rij. Jest to pierwsza solowa wystawa malarstwa artysty. Odbędzie się ona w przestrzeni wystawienniczej Galerii van Rij, przy starej, postindustrialnej fabryce porcelany w Ćmielowie.

Łukasz Towpik: Izolacja

Łukasz Towpik, Powerlessnes

Podczas wystawy będzie prezentowane ponad 20 obrazów artysty. Prace te zostały stworzone w przeciągu ostatnich czternastu miesięcy, tj. przez okres pandemii COVID-19, i stanowią one pewien komentarz i metaforę na temat ludzkiej izolacji, samotności i bezsilności. 

Prace Łukasza Towpika odzwierciedlają również stan, którego sam doświadczał jako artysta. Poprzez malarstwo portretowe i surową stylistykę, którą posługuje się malarz, jego obrazy stają się symbolami dla naszej egzystencji, kiedy stoimy w obliczu izolacji. W pewnym sensie ujawniają one nasze wewnętrzne stany z którymi usiłowaliśmy sobie poradzić, z różnym skutkiem, podczas ciągłych kwarantann i lockdown-ów.

Malarstwo Towpika zaprasza swoich odbiorców do refleksji nad własnymi odczuciami po roku spędzonym w pandemicznej rzeczywistości.

Szczegóły

Początek:
19.06.2021 - 14:00
Koniec:
30.07.2021 - 16:00
Kategorie wydarzeń:
Strona www:
https://galeria-rij.com/wystawa-lukasz-towpik-izolacja-zaplanowana-na-19-czerwca-2021/

Organizator

Galeria van Rij
Telefon:
604 442 703
Adres e-mail:
biuro@galeria-rij.com
Strona internetowa:
https://galeria-rij.com/

Miejsce wydarzenia

Galeria van Rij
stara fabryka porcelany, Sandomierska 243
Ćmielów, świętokrzyskie 27-440 Polska
+ Google Map

Zapisz się do naszego newslettera

Zapisując się na newsletter zgadzasz się z regulaminem portalu rynekisztuka.pl Administratorem danych osobowych jest Media&Work Agencja Komunikacji Medialnej (ul. Buforowa 4e, p. 1, p-2-5, 52-131 Wrocław). Podanie danych jest dobrowolne. Zgoda na otrzymywanie informacji handlowych może zostać wycofana w każdym czasie. Więcej informacji na temat danych osobowych znajduje się w Polityce prywatności.