szukaj w portalu Rynek i Sztuka MENU
Ładowanie Wydarzenia

Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Nihon-tō 2022 – aukcja mieczy i antyków japońskich

Kategorie wydarzeń:

20.11.2022 - 18:00
19:00

Ikikata art

Galeria Ikikata Art zaprasza na kolejną edycję aukcji antyków i mieczy japońskich, która odbędzie się już 20 listopada o godz. 18:00!

Ze względu na niezwykłe powodzenie zeszłorocznej aukcji, w tym roku Organizatorzy przygotowali ponad 60 pozycji – w tym meble oraz przedmioty użytkowe.

Aukcję poprowadzi Iwona Wojnarowicz, a mistrz fechtunku japońskiego oraz konserwator japońskiej broni – Michał Piotrkowicz – zaprezentuje licytowane przedmioty.

Udział w aukcji możliwy jest zarówno na żywo, jak i telefonicznie lub internetowo (poprzez platformy aukcyjne). Osoby zainteresowane udziałem w aukcji fizycznie, mają obowiązek bezpłatnej rejestracji.

Wydarzeniem poprzedzającym aukcję będzie pokaz szermierki samurajskiej kenjutsu battodo w wykonaniu Mistrzów i uczniów Szkoły Samurajów Samurai Juku.

*rejestracja nie obliguje do udziału licytacji oraz nie jest obciążona żadnymi opłatami.

Szczegóły

Data:
20.11.2022
Godzina:
18:00 - 19:00
Kategorie wydarzeń:
Strona www:
https://www.ikikataart.com/

Organizator

Galeria Ikikata Art
Telefon:
+48 668 30 20 30
Adres e-mail:
contact@ikikataart.com
Strona internetowa:
https://www.ikikataart.com/

Miejsce wydarzenia

Sala lustrzana w Pałacyku Kasyno
ul. Lilpopa 18
Podkowa Leśna, mazowieckie 05-807
+ Google Map

Zapisz się do naszego newslettera

Zapisując się na newsletter zgadzasz się z regulaminem portalu rynekisztuka.pl Administratorem danych osobowych jest Media&Work Agencja Komunikacji Medialnej (ul. Buforowa 4e, p. 1, p-2-5, 52-131 Wrocław). Podanie danych jest dobrowolne. Zgoda na otrzymywanie informacji handlowych może zostać wycofana w każdym czasie. Więcej informacji na temat danych osobowych znajduje się w Polityce prywatności.