Artystów łączy przyjaźń oraz wspólne przemyślenia na temat otaczającej rzeczywistości. Należą do pokolenia twórców, którzy dorastali w kulturze nasyconej obrazami mającymi na celu promowanie pożądania – pożądania przedmiotów, stylu życia, popularności czy uwagi.
DAWID CZYCZ
Urodzony w 1986 roku w Krakowie. Absolwent Malarstwa na krakowskiej Akademii Sztuk Pięknych. Dyplom uzyskał w pracowni prof. Leszka Misiaka. Jego debiutem była wystawa „Science & Fiction” w Galerii Zderzak w Krakowie w 2009 roku. Artysta jest finalistą 42. Biennale Malarstwa „Bielska Jesień”. Swoją twórczość prezentował na wystawach indywidualnych m.in. w Galerii Zderzak w Krakowie. Brał także udział w wielu wystawach zbiorowych m.in. w Yuki-Sis Gallery w Tokio, Wrong Door Gallery w Londynie czy Muzeum Sztuki Współczesnej MOCAK w Krakowie.
MONIKA CHLEBEK
Urodzona w 1986 r. w Krakowie. Dyplom z malarstwa na krakowskiej ASP w pracowni prof. Leszka Misiaka obroniła w 2011 r. Stypendystka Ministra Nauki, Kultury i Sztuki Austrii. W 2012 roku otrzymała Nagrodę Marszałka Województwa Dolnośląskiego „Promocje 2012”. Jej prace prezentowane były na kilkudziesięciu wystawach indywidualnych i zbiorowych m.in. w Krakowie, Warszawie, Poznaniu, Gdańsku, Londynie, Paryżu, Nowym Jorku, Tokio, Neapolu czy Wiedniu.
WIKTOR GAŁKA
Urodzony w 1997 roku w Sieradzu. Studiował w Akademii Sztuk Pięknych im. Eugeniusza Gepperta we Wrocławiu na kierunku Malarstwo. W 2021 roku jego praca ,,Ciało jako pole napięć ideowych” uzyskała tytuł Najlepszego Dyplomu Roku na macierzystej uczelni artysty. Wiktor Gałka w swoich obrazach podejmuje rozważania nad człowiekiem rozumianym jako forma. Zastanawia się, kim jest człowiek przyszłości i jaka jest jego tożsamość społeczna. Człowiek, który ulega ciągłym przemianom, którego fizyczność zaciera rozwój techniki i świata wirtualnego, którego ciało staje się syntetyczne i wolne od binarności płci. Uczestnik wielu wystaw.