szukaj w portalu Rynek i Sztuka MENU
Ładowanie Wydarzenia

Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Poznaj tajniki marketingu sztuki – ruszyły zapisy na szkolenie Artist Management

Kategorie wydarzeń:

25.01.2020

PLN990
Artysta managerem swojej sztuki - szkolenia dla artystów

Jak wygląda polski i międzynarodowy rynek sztuki? Jakie są tajemnice sukcesu rozpoznawalnych twórców? Jak zbudować trwałe relacje z instytucjami sztuki i przedstawicielami biznesu? Weź udział w warsztatach Artist Management i dowiedź się, jak skutecznie tworzyć i rozwijać wizerunek artysty wizualnego.

Agencja Komunikacji Medialnej Media&Work wspólnie z przestrzenią Studio Bank zapraszają na drugą edycję szkoleń dla artystów wizualnych, którzy pragną nauczyć się skutecznego planowania własnej kariery zawodowej.

Jeżeli chcesz, by Twoja twórczość i nazwisko stały się rozpoznawalne, chcesz dowiedzieć się jak współpracować z galeriami sztuki, muzeami, domami aukcyjnymi i kuratorami oraz poznać zasady marketingu sztuki, nasze warsztaty są właśnie dla Ciebie wylicza Agencja Media&Work.

 

Stwórz własny plan działania

Czołowi eksperci z branży zdradzą tajniki z dziedziny reklamy, marketingu, a także opowiedzą, jak budować relacje z instytucjami sztuki i przedstawicielami biznesu. Uczestnicy stworzą własny plan działań zawierający najważniejsze kroki rozwoju kariery.

Artyści wezmą udział w warsztatach prowadzonych między innymi przez: Kamilę Tuszyńską – doktor nauk humanistycznych, eksperta od komunikacji wizualnej, Oksanę Bagriy – doświadczoną marszand, artystkę i konserwatorkę dzieł sztuki czy Bartłomieja Kochlewskiego – adwokata, specjalisty w prawie własności intelektualnej i prawie pracy.

Jak zauważa Anna Niemczycka-Gottfried, manager artystów i redaktor naczelna portalu Rynek i Sztuka, już z pierwszej edycji szkolenia udało się wyciągnąć wiele optymistycznych wniosków.

Niewątpliwe korzyści przyniosła możliwość bezpośredniego kontaktu z artystami pragnącymi nauczyć się skutecznego planowania własnej kariery zawodowej. Uczestnicy zdobyli wiedzę na temat autopromocji, strategii zarządzania karierą oraz narzędzi, z jakich warto korzystać podczas budowania silnej marki osobistej – podkreśla Gottfried.

 

Praktyczna wiedza

Pierwsza edycja szkolenia zorganizowana w 2019 roku, spotkała się z pozytywnym przyjęciem uczestników. Artyści zwrócili szczególną uwagę na wartość merytoryczną i praktyczną stronę warsztatów.

– Warsztaty zmotywowały mnie do działania i uporządkowały sposób myślenia o sobie i tym, co robię. Spotkałam niesamowitych wykładowców, specjalistów w swoich dziedzinach. Ten czas to maraton wiedzy, która powinna stać się jednym z przedmiotów na wyższych uczelniach artystycznych. Dziękuję – podsumowała ilustratorka Olga Wróbel, jedna z uczestniczek pierwszej edycji warsztatów.

 

Kiedy i gdzie?

Szkolenie odbędzie się już 25 stycznia 2020 w Warszawie w STUDIO BANK (ul. Daniłowiczowska 18B).

Więcej informacji i koszt szkolenia na: www.media-work.pl/szkolenia-dla-artystow/rszrs

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc prosimy o zgłoszenia na adres  artysta@media-work.pl

lub telefonicznie 609 614 359.

 

Dodatkowo, każdy uczestnik otrzyma bezpłatnie:

  • Poradnik Artist Management w praktyce
  • 1h konsultacji Artist Management z Agencją Media&Work

– ustalane indywidualnie – prosimy o wiadomość mailową: artysta@media-work.pl

 

Nasi eksperci:

Anna Niemczycka-Gottfried manager artystów, redaktor naczelna i wydawca Rynku i Sztuki – jednego z największych portali w Polsce poświęconych sztuce i inwestowaniu w sztukę.

Marcin Mańka psycholog, trener, coach, prezenter radiowy i telewizyjny, konferansjer.

Kamila Tuszyńska doktor nauk humanistycznych, medioznawca, teoretyk komiksu i książek obrazkowych, ekspert od komunikacji wizualnej i alfabetyzmu wizualnego, narratolog, artystka wizualna.

Oksana Bagriy doświadczona marszand, a przy tym artystka i konserwatorka dzieł sztuki.

Bartłomiej Kochlewski adwokat specjalizujący się w prawie własności intelektualnej i prawie pracy.

 

Więcej informacji:

www.media-work.pl/szkolenia-dla-artystow/

 

Szczegóły

Data:
25.01.2020
Koszt:
PLN990
Kategorie wydarzeń:

Zapisz się do naszego newslettera

Zapisując się na newsletter zgadzasz się z regulaminem portalu rynekisztuka.pl Administratorem danych osobowych jest Media&Work Agencja Komunikacji Medialnej (ul. Buforowa 4e, p. 1, p-2-5, 52-131 Wrocław). Podanie danych jest dobrowolne. Zgoda na otrzymywanie informacji handlowych może zostać wycofana w każdym czasie. Więcej informacji na temat danych osobowych znajduje się w Polityce prywatności.