szukaj w portalu Rynek i Sztuka MENU
WILLA LENTZA
Ładowanie Wydarzenia

Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Targi sztuki erotycznej na Festiwalu EROtrends

Kategorie wydarzeń:

17.05.2014 - 14:00
18.05.2014 - 22:00

patronat rynekisztuka.plW dniach 17-18 maja w warszawskiej hali EXPO XXI podczas drugiej edycji Festiwalu i Targów EROtrends będą miały miejsce targi sztuki erotycznej – Strefa EROArt.

Strefa EROart to wydzielona strefa Festiwalu EROtrends, przeznaczona na prezentację współczesnej sztuki erotycznej przez jej twórców. Umożliwi ona nawiązanie kontaktu między artystami, kuratorami, pasjonatami, kolekcjonerami sztuki erotycznej, odwiedzającymi festiwal oraz, w ramach EROtrends, integrację polskiego środowiska osób związanych z twórczą i pozytywną aktywnością w sferze erotyki, erotyzmu, seksualności.

Strefa EROart to jedyne wydarzenie w Polsce i jedno z nielicznych na świecie, którego celem jest promocja współczesnej sztuki erotycznej w środowisku, które jest nią zainteresowane. Kuratorem Strefy jest Michał Pałasz z Muzeum Erotyzmu, a samo Muzeum jest jej partnerem merytorycznym.

Lista artystów biorących udział w Strefie EROart – których będzie można na miejscu poznać i których prace będą w Strefie EROart możliwe do nabycia:

Nikodem Baiser, Małgorzata Bańkowska, Dellfina Dellert, Kati Dobrogo, Mariusz Dydo, Mariusz Foltak, Dmytro Gurnicki, Olga Ivanova, Elwira Kańczugowska, Beata Kornicka-Konecka, Marta Kozłowska, Kris C., Joanna Krótka, Juliusz Lewandowski / Martwy, Magdalena Marcinkowska, Mehendi Flowers, Arnold Ochman, Martyna Pająk, Marta Julia Piórko, Danuta Popławska, Olga Tamara Prokop-Miśniakiewicz, Weronika Rafa, Marianna Serocka, Iwona Siwek-Front, Beata Szczepaniak, Kinga Świętek, Piotr Mariusz Urbaniak, Laura Verde,Igor Yelpatov

W czasie EROtrends prezentowane są najnowsze trendy w erotyce, stylu życia, zdrowiu psychoseksualnym, sztuce erotycznej – z bogatą ofertą komercyjną – targową. Formuła EROtrends w tym roku daleko przeszła oczekiwania i z prostych targów (edycja 2013) urosła do międzynarodowej imprezy festiwalowej. Złożą się na nią:

show na scenie, warsztaty zdrowotne, targi komercyjne, wydarzenia towarzyszące, oraz pierwsze w Polsce targi sztuki erotycznej – Strefa EROart – w ramach której swoje prace zaprezentuje kilkudziesięciu artystów z Polski, Białorusi, Ukrainy i Rosji.

Organizator: Playroom, Muzeum Erotyzmu, Fundacja Promocji Zdrowia Seksualnego

 

Szczegóły

Początek:
17.05.2014 - 14:00
Koniec:
18.05.2014 - 22:00
Kategorie wydarzeń:

Organizator

Muzeum Erotyzmu
Telefon:
+48 22 101 77 34
Strona internetowa:
http://muzeumerotyzmu.pl

Miejsce wydarzenia

Warszawskie Centrum EXPO XXI
Ignacego Prądzyńskiego 12/14
Warszawa, 01-222 Polska
Telefon:
+48 22 256 71 00
Strona internetowa:
http://www.expoxxi.pl

Zapisz się do naszego newslettera

Zapisując się na newsletter zgadzasz się z regulaminem portalu rynekisztuka.pl Administratorem danych osobowych jest Media&Work Agencja Komunikacji Medialnej (ul. Buforowa 4e, p. 1, p-2-5, 52-131 Wrocław). Podanie danych jest dobrowolne. Zgoda na otrzymywanie informacji handlowych może zostać wycofana w każdym czasie. Więcej informacji na temat danych osobowych znajduje się w Polityce prywatności.