szukaj w portalu Rynek i Sztuka MENU
Ładowanie Wydarzenia

Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Targi Wyposażenia Archiwów, Muzeów, Bibliotek i Kancelarii Dziedzictwo 2013

Kategorie wydarzeń:

17.09.2013 - 10:00
18.09.2013 - 17:00

patronat rynekisztuka.plPo raz pierwszy w warszawskim Centrum MT Polska zorganizowane zostaną Targi Wyposażenia Archiwów, Muzeów, Bibliotek i Kancelarii Dziedzictwo 2013. To jedyna tego typu branżowa impreza wystawiennicza w Polsce, która gromadzi przedstawicieli świata archiwistyki, muzealnictwa i bibliotekarstwa. Wydarzenie wspierane jest przez kluczowe dla branży urzędy i organy państwowe. Patronami honorowymi premierowych Targów Dziedzictwo 2013 są bowiem Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji, Naczelna Dyrekcja Archiwów Państwowych, a także Prezydent Miasta Stołecznego Warszawy Hanna Gronkiewicz-Waltz. Pierwsza edycja imprezy odbędzie się w dniach 17-18 września przy ul. Marsa 56c w Warszawie.

 – Targi Dziedzictwo mają na celu zacieśnienie współpracy między podmiotami oferującymi sprzęt oraz usługi specjalistyczne, a administratorami archiwów, bibliotek i muzeów. Tym bardziej, że jest to pierwsza i jedyna taka impreza dla branży, która kompleksowo obejmuje zagadnienia dotyczące archiwistyki, a dzięki eksperckim konferencjom dostarcza specjalistycznej wiedzy z tego obszaru. Targi stanowią też doskonałą okazję dla firm, by dotrzeć ze swoją ofertą dla placówek muzealnych czy archiwalnych bezpośrednio do osób nimi administrujących. Liczymy, że poprzez prezentację nowych rozwiązań i możliwość wymiany doświadczeń pierwsza edycja wydarzenia przyczyni się do rozwoju polskiej archiwistyki – mówi Bartosz Sosnowski, prezes firmy Międzynarodowe Targi Polska, organizującej Targi Dziedzictwo.

targi_dziedzictwo_logo_cmyk_kolor

 Specjalistyczna oferta

Podczas Targów Dziedzictwo swoje propozycje będą prezentować producenci i dystrybutorzy sprzętu oraz dostawcy usług specjalistycznych dla bibliotek, archiwów i muzeów. Zakres tematyczny imprezy obejmie specjalistyczne meble do archiwów, sprzęt elektroniczny do digitalizacji zasobów archiwalnych i biurowych, specjalistyczne urządzenia i wyposażenie biurowe, a także zabezpieczenie i ochronę przeciwpożarową. Ponadto, w ofercie znajdą się też systemy zarządzania informacją, systemy magazynowe oraz usługi i programy komputerowe.

 Archiwiści, muzealnicy i bibliotekarze

Uczestnikami Targów Dziedzictwo będą przedstawiciele różnego rodzaju archiwów, w tym państwowych, publicznych, samorządowych i zakładowych, uczelnianych i wojskowych, a także kościelnych czy prywatnych. Odbiorcami wydarzenia są również instytucje państwowe i samorządowe, biblioteki państwowe, naukowe i publiczne oraz muzea, kościoły i instytucje kulturalne. Ponadto, oferta targów kierowana jest jeszcze do korporacji, banków i innych podmiotów prowadzących archiwa.

 Więcej na temat wydarzenia na stronie www.targidziedzictwo.pl

 

Szczegóły

Początek:
17.09.2013 - 10:00
Koniec:
18.09.2013 - 17:00
Kategorie wydarzeń:

Miejsce wydarzenia

Międzynarodowe Targi Polska Sp. z o.o.
ul. Makowska 95
Warszawa, 04-307
Telefon:
+48 22 529 39 50/00

Organizator

Centrum MT Polska
Telefon:
+48 22 529 39 00/50
Adres e-mail:
hala@mtpolska.com.pl
Strona internetowa:
http://www.mtpolska.com.pl/

Zapisz się do naszego newslettera

Zapisując się na newsletter zgadzasz się z regulaminem portalu rynekisztuka.pl Administratorem danych osobowych jest Media&Work Agencja Komunikacji Medialnej (ul. Buforowa 4e, p. 1, p-2-5, 52-131 Wrocław). Podanie danych jest dobrowolne. Zgoda na otrzymywanie informacji handlowych może zostać wycofana w każdym czasie. Więcej informacji na temat danych osobowych znajduje się w Polityce prywatności.